Kancelársky kocúr, ktorý miesto myší loví bankovky, sa stal tvárou charity

„Hráč so srdcom filantropa.“

Zdroj: profimedia

Čo je v živote mačky to najkrajšie? Mačky milujú spánok, leňošenie a napchávanie sa jedlom, zároveň ale majú potrebu preskúmať alebo uloviť čokoľvek, čo sa pohne. Práve kvôli svojmu talentu na lov myší prijali ľudia mačky do svojich príbytkov.

Likvidácia myší bola pôvodná úloha pre kocúra Sir Whines a Lot, keď si ho podľa portálu Bright Side adoptovalo jedno grafické štúdio v Tulse. Aké bolo prekvapenie zamestnancov, keď sa namiesto ulovených myší kocúr chválil bankovkami!

No one can see me when I put my arm over my face like this.

Gepostet von CASHnip Kitty am Montag, 21. Mai 2018

Odkiaľ sa peniaze vzali? Začala snáď mačka kradnúť? Namieste bolo skontrolovať si peňaženky. Nikto si nevšimol, že by mu akákoľvek hotovosť chýbala. Žeby sa mačka dostala nejakým spôsobom na ulicu a odtiaľ priniesla peniaze? Nemožné. Zostáva jedine možnosť, že by peniaze mačke niekto dal.

Firma sa nachádza vo štvrti s rôznymi zábavnými podnikmi a možno niekomu nie celkom triezvemu jednu noc napadlo posúvať mačke peniaze cez medzierku v okne. To znie presne ako niečo, čo by opitý človek spravil! Experiment ukázal, že zviera skutočne bleskovo schmatne peniaz, ktorý sa v otvore objaví.

(Quick little video. Be sure to check out the fast, cash-snatching action in the first 1/2 second.)I told you I'd get that dollar! 😜Thanks Peter for playing my game!Video credit: Peter Speck, 01/08/2018CASHnipKitty.com #CASHnipKitty

Gepostet von CASHnip Kitty am Montag, 8. Januar 2018

Okoloidúci ľudia sa o schopnosti mačky dozvedeli vďaka nápisu na skle a ochotne kocúrikovi prispeli. Všetky peniaze putujú na pomoc centru, podporujúcemu ľudí bez domova. Prečo práve tam? Po prvé – je to dobrá vec a peniaze sa tam vždy zídu. Po druhé – sama mačička bola kedysi na ulici a takýmto spôsobom vracia svetu dobro.

Me helping count the cash today. Serious business here, no time to play.PS: This brings our grand total raised to $4,526, since I first started snatching dollars at my door back in September 2017.

Gepostet von CASHnip Kitty am Freitag, 20. Juli 2018

Kocúr dostal prezývku CASHnip Kitty a naďalej intenzívne pracuje na svojej charitatívnej zbierke. Ľudia mu bankovky posielajú v obálkach alebo peniaze prevedú priamo cez jeho stránku. Dobrosrdečný kocúr vyzbieral už pár tisícok dolárov a suma stále rastie. Dokonca sa môže pochváliť aj vlastnou sériou merchu!

Gepostet von CASHnip Kitty am Mittwoch, 30. Januar 2019

"Don't be talking chatter that doesn’t matter, cause bad vibes aren’t welcome in our tribe!" – CASHnip Kitty#CASHnipKittyShop CASHnipKitty.com

Gepostet von CASHnip Kitty am Mittwoch, 26. Juni 2019

It's the PURRfect time to elect a FELINE! MEOW is the new HOW my friends! I may need a few naps to get my rest, but…

Gepostet von CASHnip Kitty am Donnerstag, 19. September 2019

Zdroje: brightside.me

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Jednoduché triky, vďaka ktorým si získaš takmer každú ženu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME