Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta

Kardashianka predáva šokujúce plavky. Sú maličké ako tortillové čipsy

Mikroskopické bikiny značky Skims sa stali na internete terčom posmechu.


Nakupovanie plaviek je tak trochu boj. Na jednej strane, keď už nevyšlo to novoročné chudnutie, nech aspoň niečo stojí za pohľad, na strane druhej, toľko peňazí za taký mikroskopický kus látky? Za bundu, ktorá ťa v zime zohreje, nech sa páči. Ale za plavky? Za plavky?! To sa trochu ťažšie trávi.

Fanúšikovia Kim Kardashian a jej značky Skims s tým bohvieaký veľký problém nemajú, vďaka čomu môže populárna „podnikateľka“ predávať aj kúsky, ktoré sú prakticky neviditeľné. Na celú vec upozornila TikTokerka @bbysarita. Tá mikro bikini nedávnej kolekcie veľkostne prirovnala k tortillovým čipsom.

Plavky, ktoré nezakryjú vôbec nič

„Ak máte náhodou zálusk na tieto bikiny značky Skims a premýšľali ste, aké sú asi veľké, nech sa páči. Tortillové čipsy na porovnanie,“ hovorí mladá žena vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 8,5 milióna zobrazení. V pozadí ukazuje netradičný kus odevu, na ktorom sú položené tri tortillové čipsy. Áno, presne také, aké si dávaš v kine so salsou alebo syrovým dipom, keď akurát nemáš chuť na pukance.

@bbysarita

#greenscreen @SKIMS @Kim Kardashian @Traderjoes

♬ original sound – bbysarita

Hoci sú plavky nesporne maličké, žeby k nim prislúchala rovnako maličká cenovka, sa povedať nedá. Vrchný a spodný diel možno kúpiť separátne, pričom vrch stojí 28 dolárov (cca 26 eur) a spodok 14 dolárov (cca 13 eur). Sú to tie najdrahšie plavky na svete? Nie. Vyšli by ťa „načosky“ previazané šnúrkou stonásobne lacnejšie? Určite.

Vtipné komentáre prekvapených používateliek, ktoré neverili vlastným očiam, na seba nenechali dlho čakať. „Mám trojité déčka. Keby som si toto obliekla na verejnosť, niekto na mňa zavolá políciu,“ vyjadrila sa jedna z nich. „Divím sa, že ich Doritos nežaluje za plagiátorstvo,“ žartoval zase niekto ďalší. A čo ty – obliekla by si si takéto plavky?

Kim Kardashian, Skims, plavky, bikini, virál, TikTok, tortillové čipsy
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje