Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Karin Haydu má o 15 rokov mladšieho priateľa. Má to však výhodu, ako reaguje okolie?

S priateľom sa chce presmiať až do staroby.


Herečka Karin Haydu je plná energie a radosti zo života. Môže za to, samozrejme, aj jej priateľ Dávid, ktorý je o 15 rokov mladší ako ona. 47-ročná Haydu to však nepovažuje za nevýhodu, ale práve naopak.

Vek jej síce pribúda, no ona starne do krásy. Pre portál Topky teraz priznala, ako na jej vzťah s mladším priateľom reaguje okolie a či plánuje s Dávidom svadbu.

„Ja to beriem úplne prirodzene a vek vôbec neriešim,“ priznala Karin a zároveň dodala, že vek nerieši ani nikto z jej blízkych. Ďalej tvrdí, že tak, ako vie niekedy partia človeka pokaziť, tak ho vie aj utužiť. To, že trávi čas s mladšími ľuďmi, sa môže odrážať aj na tom, že má viac energie.

„S kondičkou som nikdy nemala problém… možno sily ubúdajú, ale to sa dá ešte v posilke nejak doladiť,“ odpovedala Karin na otázku, či na sebe cíti pribúdajúce roky. Tie však zatiaľ vidí iba na vráskach, no energie má dosť.

Odporúčame prečítať:

Dcéra Dary Rolins priznala otrávenie alkoholom. Pomohol jej otec, dokonca ani nedýchala

S priateľom pravidelne chodia na dovolenky a veľa cestujú, v čom sa ako dvojica našli. Práve cestovanie je to, v čom sa vždy zhodnú. Sú spoločenskí, preto radšej chodia na dovolenky v partii a tento rok už stihli Seychely.

Výber dovolenky je vždy jedna k jednej: „Keby sme sa nezhodli, tak asi nikam nejdeme, ale my si vyhovujeme v mnohých dôležitých veciach a aj v tom, že radi cestujeme, radi spoznávame, takže aj toto je to, čo nás spája“. 

Na otázku, či plánujú svadbu, Karin odpovedala, že sa s Dávidom chce presmiať až do staroby.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.