Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Karinett o účasti v Bez servítky: Ak by som navarila akékoľvek jedlo, vždy by som bola len hlúpa umelá bábika (ROZHOVOR)

Aký má názor na Emu Ferusovú?


Reality šou účastníkom okrem možnej výhry prinesú aj povedomie ľudí na sociálnych sieťach, od ktorého sa môžu odraziť a snažiť sa začať budovať komunitu. Dôkazom je aj influencerka Karin Hegedüs Dvořáková, ktorá bola súčasťou Farmy X.

Neskôr sa jej narodila dcérka, ktorá už momentálne nastúpila do škôlky, a ako nám samotná Karin prezradila, konečne má čas zúčastňovať sa rôznych programov. Naposledy bola v obľúbenej Bez servítky, z ktorej sa stalo virálne jej video o „matematických nevedomostiach“.

Ako túto kritiku divákov vníma Karin a akými zmenami si prešla od Farmy až po Bez servítky? Dozvieš sa v v nasledujúcich riadkoch.

Mnoho ľudí ťa vníma práve kvôli účasti na Farme. Máš pocit, že ťa zviditeľnilo práve to? Ako hodnotíš túto skúsenosť?

Farmu hodnotím ako dobrý štart začať tvoriť na sociálnych sieťach. Čo sa týka zviditeľnenia, áno, ale je veľmi dôležité, ako s tým budeš pracovať a či v očiach ľudí budeš sympatická. Pretože mali sme tu veľa ľudí, ktorí sa na sociálnych sieťach zviditeľnili pomocou Farmy, ale neprerazili nikde.

Tento týždeň si sa po rokoch objavila v ďalšej šou, tentokrát v kulinárskej. Oslovila ťa TV JOJ, alebo si sa tam prihlásila sama? Čo ťa k tomu viedlo?

Tak keďže som matka, tak rada varím, aj predtým som rada varila a chcela som si to vyskúšať. Dosť často som sledovala tento program, ale nepomyslela som na to, že tam raz budem.

Myslím si, že záujem ísť do tejto relácie bol obojstranný.

https://emefka.sk/tag/zaujimavi-slovaci/ Tag v článku: Zaujímaví Slováci
Počas tvojho dňa, keď si varila, prišla možno mnohým vtipná “matematická chvíľka”. Stretla si sa kvôli tomu s nejakými negatívnymi komentármi alebo to berieš celé vtipne?

Moje znalosti v matematike sa posunuli o latku vyššie, pretože na našom konzervatívnom Slovensku záleží len na študovaní a podľa toho sa odráža intelekt človeka, bohužiaľ.

Čo sa týka hejtu, musím sa priznať, že ma to baví, pretože je to pre mňa určitá forma zábavy a zistenia, ako na tom ľudia sú.

Ako môže niekoho rozčúliť, že neviem matematiku ? Je to absurdné. Z daného videa sa stal celkom virál, takže som spokojná.

Ako sa vo všeobecnosti vysporiadavaš s hejtermi?

Veľmi rada si čítam komentáre, keď mi nejaké vyskočia. Priznám sa, že sa na tom zabávam. (smiech) Ľudia vedia o mne oveľa viac vecí ako moja vlastná rodina, a pritom ma ani nepoznajú.

V šou si tiež súťažila proti Eme Ferusovej. Ako hodnotíš ju ako osobu? Aká je v súkromí oproti Instagramu?

Myslím si, že Ema sa ešte v živote hľadá, je mladá baba, takže jej držím palce v živote. Ku mne bola vždy milá.

Ako hodnotíš účasť v šou Bez servítky? Išla by si tam opäť?

Určite by som išla opäť, len viete, ak by som navarila akékoľvek jedlo, vždy by som bola namyslená, hlúpa umelá bábika.

Za dobu, čo si mediálne známa, si prešla zmenou imidžu. Čo všetko si absolvovala?

Zmena imidžu bola hlavne vo vlasoch. Na začiatku som bola blondína a potom som prešla na tmavú. Tmavé vlasy sú moje, úplne ma charakterizujú.

Instagram / karinett

Čo sa týka zákrokov, plastickú operáciu som absolvovala len jednu, a to sú prsia. Estetické zákroky – nebránim sa im, mám robené pery, sem tam botox, ale všetko to bolo dva roky dozadu.

Pery som mala vždy pekné plné aj svoje, neuveriteľné, však ?

Okrem iného si sa tiež v posledných rokoch stala mamou. Ako ti dcérka zmenila život? Si ešte stále párty žena?

Dcéra mi zmenila život dosť značne, pretože rolu matky som zobrala stopercentne. Všetok svoj čas som venovala jej. Momentálne už chodí do škôlky, takže mám viac času pre seba, a tým pádom som konečne mohla byť aj v rôznych reláciách.

Dieťa som vždy chcela, takže som šťastná. Párty žena určite nie, ale keď idem na zábavu, tak to je divoká jazda, no priority sa zmenili.

Odkázala by si niečo čitateľom EMEFKA?

Neodsudzujte ľudí na základe pár sekúnd z toho, čo vidíte. Ani vzhľad neurčuje inteligenciu človeka. Mám rada humor, preto nemám problém si robiť srandu ani zo seba. Toto nedokáže len tak niekto.

Instagram / karinett

Ďakujeme za rozhovor a prajeme ti všetko dobré. 🙂


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.