Katastrofálne pozápasové interview baví celé Slovensko!

Niekomu sa možno vrátia spomienky na stredoškolskú angličtinu.

Včerajší zápas slovenských hokejistov na olympijskom turnaji bol masaker. Jeden z tých súbojov, ktorý ťa stojí všetky nechty a prežitý stres ti skráti život aspoň o päť rokov. Počas nervydrásajúcej hry naši reprezentanti dokázali otočiť nepriaznivý stav, zdolať silných Rusov a potešiť všetkých fanúšikov.

Vesmír má svoje pravidlá a vo všetkom dobrom sa nachádza aj štipka kyslosti. Keď už hokejisti podali neuveriteľný výkon, o trapas sa postarala aspoň štátna televízia. Pozápasové interview komentátora Jána Hudoka s kanadským trénerom našej reprezentácie, Craigom Ramsayom, bolo jednoznačne veľmi zaujímavé:

toto bude teraz pár dní vyhrávať internety. Redaktor RTVS ide robiť rozhovor s kanadským trénerom slovenských hokejistov, aj keď po anglicky nevie ani ako zkusit šúšn. A ešte si aj v priamom prenose a bez mihnutia oka vymyslí odpovede.(Inak, mne to nevadí. Nie je predsa dôležité, čo povedal tréner, ale že redaktor si vymyslel to, čo ľudia chcú počuť :D)

Gepostet von Samuel Marec am Mittwoch, 14. Februar 2018

Rovnako, ako boj slovenských hokejistov, aj Hudokov výkon sa určite zapíše do dejín. Na rozdiel od našich hrdinov z ľadu, „id woz bik vin“ skutočne nie je bik vin a niečo, čím by sa dalo chváliť. Takto zlá angličtina u niekoho, kto má robiť rozhovory na významnom podujatí v zahraničí, je skutočne na smiech.

Trénerovi Ramsayovi patrí všetok rešpekt. Zachoval sa naozaj profesionálne, dokázal otrasne sformulované a zle vyslovené otázky dešifrovať, pokojne odpovedať a zhrnúť priebeh hry. Na záver Hudok zrekapituloval rozhovor. Po vete: „Pán tréner, Greg Ramsay, hovoril o tom…“ nasledovalo množstvo vecí, o ktorých „Greg Ramsay“ nehovoril. Toto bola čerešnička na torte, ktorou nepodarenú robotu definitívne zaklincoval. Nie je preto prekvapením, že interview sa veľmi rýchlo stalo virálnou záležitosťou a témou mnohých vtipov:

RTVS dnes vyhrala internety. Raz darmo, takéhoto multilingvistického reportéra len tak na CNN nenájdeš.

Gepostet von Zomri am Mittwoch, 14. Februar 2018

Id woz bik win (y)

Gepostet von EMEFKA am Mittwoch, 14. Februar 2018

Just imagine…

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 15. Februar 2018

Titulná fotka: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Staré vedomostné triky, ktoré ti uľahčia život

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME