Katastrofy, ktoré momentálne ženy páchajú na podpazuší a volajú to „trendy“

Glitre, farby, príčesky… Všetko super veci, ktoré by nemali na pazuche nič robiť.

Človek by pred desiatimi rokmi nikdy nebol veril, že jedného dňa ľudstvo dospeje do štádia, kedy bude niekto schopný, napísať niekoľkobodový článok o bizarných trendoch v oblasti podpazušia. A vidíte. Práve sa to deje.

1. Chlpy

Začneme zľahka niečím, čo je vlastne celkom prirodzené, no s nástupom žiletiek do obchodných regálov to akosi vykapalo. Ochlpené podpazušie, nielen propagované, ale dokonca i podporované akýmisi pseudofeministickými internetovými hnutiami, ktoré akosi nepochopili, čo slovo feminizmus vlastne znamená. Ono je v podstate úplne jedno, či sa niekto rozhodne holiť si pazuchy alebo to nechá na matku prírodu, nech si s touto oblasťou robí, čo len chce… lenže práve na tento bod sa budú postupne nabaľovať tie ostatné, lebo ak by sa výrazné ochlpenie v oblasti podpazušia nestalo akýmsi nepísaným symbolom ženskej sily a nezávislosti, nikdy by to nebolo zašlo až do takých extrémov, ako uvidíte nižšie.

© Ben Hopper
© Getty Images
© Terry Richardson

2. Farebné chlpy

Dnešný svet je color-friendy, čo v preklade znamená, že ženy už nenosia výhradne čierne tričká a čierne nohavice, lebo ich to opticky zužuje na veľkosť vyg*canej špagety, ale otvárajú sa aj farebnejším možnostiam. Keby bol tento pestrý trend výhradne vecou textilného priemyslu, prípadne sa presunul do farieb na vlasy a tam aj pekne zostal, bolo by to prijateľné. Lenže nestalo sa tak. A preto sa v nasledujúcich sekundách budete mať možnosť pokochať fotografiami žien a čohosi, čo influencerky nazvali „unicorn armpits“.

pascalethestudflower / instagram.com (https://www.instagram.com/pascalethestudflower/)
https://www.beautyheaven.com.au/hair/hair-colour/dyeing-armpit-hair-beauty-trend-13842
caitlinfordhair / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BVirFgBAYxv/)

3. Umelé chlpy

Každý človek, ktorý chce v dnešnom svete prežiť aj napriek tomu, že mu pánbožko čosi nenadelil, sa zaručene musí riadiť heslom „s čím si sa nenarodil, to sa dá prirobiť“. Doteraz sa to vzťahovalo na ženské vnady v oblasti hrudníka, vlasy, rovné zuby… No a dnes sa do tejto kategórie môžu s hrdosťou radiť aj príčesky na pazuchy. Neviem celkom presne, načo toto vlastne niekto vyrobil, keďže viem so stopercentou istotou potvrdiť, že keby na dva mesiace zastavili import holiacich pomôcok, tak by som mala hrivu ako Rapunzel, len v trochu inej lokalite, ale fajn… Kto chce kam, pomôžme mu tam.

https://www.neatorama.com/2014/12/14/Fashion-Trend-for-Women-Armpit-Hair-Extensions/
https://www.reddit.com/r/funny/comments/1nq7dx/lady_gaga_armpit_extensionswhy/
https://www.youtube.com/watch?v=CfucA_Uabxo

4. Zapletané chlpy

Sú baby, ktorým jednoducho rastú vlasy pomaly. Ako slimák. Ten najpomalší slimák na svete päť minút pred totálnym vysušením sa uprostred Sahary so zlomenou nohou. Slimáky nemajú nohy, ale pointu ste určite pochopili. A keďže s krátkymi vlasmi sa dá vyčarovať zhruba päť účesov, z čoho jeden vyžaduje sponku a na ďalší je potrebná čelenka, v ktorej vyzeráš prinajmenšom ako výplň prezervatívu, vlasy ti ostávajú rozpustené, v cope alebo v niečom, čo sa odborne nazýva chcelotobyťdrdol. Ale nezúfaj, teraz si všetky tie pinterestové tutoriály môžeš vyskúšať na vlastnej koži, respektíve na chlpoch z podpazušia. Paráda, však? (Pastva pre oči začína 0:36.)

Underarms

The new fashion trend is coming!!!By Marius Sperlich

Gepostet von Chalany High Heels am Donnerstag, 30. August 2018

5. Glitre

Ženy sú v podstate také straky – milujú všetko, čo sa blyští (a všetko čo drží hubu a nosí nám čokoládu, keď práve menštruujeme). Zlato, diamanty, trblietky od Číňana z Miletičky zapletené v chlpoch na miestach, kde by rozhodne byť nemali… Počkať. ČO?! Hej, to bola presne aj moja prvá reakcia v momente, keď som zistila, že Instagram nie je zasypaný len glitrami vo vlasoch a na prdeli, ale tento trend už dokonca postúpil aj na úroveň podpazušia. Ako rýchlo sa tento svet vyvíja… Skvelé, však?

missmariel / instagram.com (https://www.instagram.com/p/1Xv4roJQo9/)
slutty.feminista / instagram.com (https://www.instagram.com/p/7bXdS5nPZ6/)
https://www.eatliver.com/awkward-armpit-fashion/

6. Tetovania

Ak chceš aj ty patriť aspoň okrajovo medzi čestné členky tohto huňatého hnutia, no nevoňajú ti ani chlpy, ani predstava, že budeš mať tie zasr*té kamienky ešte aj medzi ritnými polkami, stále sa môžeš nechať cez pazuchu potetovať. Nie je to síce to najšťastnejšie umiestnenie a rozhodne ho tam nebude obdivovať každý, kto prejde okolo, ale v porovnaní s predošlými katastrofami je to ešte stále únosné. Len by sa pravdepodobne patrilo vyhnúť akýmkoľvek podobizniam frajeriek, detí, či v podstate čohokoľvek živého, čo má čuchové bunky a môže sa to uraziť.

https://www.inkedmag.com/g/armpit-tattoos-a-bloody-stinkin-painful-beautiful-trend/5/
https://www.inkedmag.com/g/armpit-tattoos-a-bloody-stinkin-painful-beautiful-trend/5/
instagram.com (https://www.instagram.com/p/BU7IO8ej14W/)

7. Svietiace pazuchy

Končím. Pamätáte si ešte tie svietiace hviezdičky, čo ste kedysi mali nad posteľou ako malí? Tak práve vyšla pazuchová edícia a to jednoducho nechcete prešvihnúť.

https://www.youtube.com/watch?v=_Zme1RW6gfw

Bonus: Strach z podpazušnej vagíny

Keď sa na niečo začne upriamovať prehnaná pozornosť, je pochopiteľné, že sa začnú niektorí ľudia cítiť nekomfortne. Najmä vtedy, ak práve na tú časť svojho tela nie sú práve hrdí. A tak vznikol panický strach z podpazušnej vagíny, ku ktorému sa nehanbia priznať dokonca ani svetoznáme celebrity, počínajúc Jennifer Lawrence (ktorá sa vlastne považuje za matku „podpazušnej vagíny“, keď tento výraz použila už v roku 2014), končiac Emmou Watson. A ak ste sa so ženským pohlavným orgánom v podpazuší ešte nestretli, tak nech sa páči, vyzerá to nejako takto…

https://twitter.com/kenbr21/status/284038421159215104
© Getty Images
http://dlisted.com/2014/01/20/jennifer-lawrence-talks-about-her-armpit-vagina/

Titulná fotka: caitlinfordhair / instagram.com 

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dokážeš uhádnuť postavičku zo Simpsonovcov len na základe troch farieb?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME