Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Život nie je spravodlivý. Na to ste už asi všetci dávno prišli. V prípade, že by bol, bola by to poriadna nuda. Takmer každý deň sa nám dejú veci, ktoré akoby sabotovali našu existenciu na tejto planéte.

Avšak, stále sú aj väčšie problémy a niekedy môžeme byť radi, že práve takýmto niečím sa musíme zapodievať. V živote každého z nás sa objavila vec, ktorá nevychádzala úplne podľa našich predstáv. Občas je vesmír proti nám a rovno by sme sa na niektoré z týchto vecí mohli dopredu vykašľať.

Keď sa snažíš odchlpiť si čierne tričko

Podarí sa ti to, skoro si minul celú rolku toho lepiaceho valčeka, ale ty si to dokázal. Otočíš sa na tri sekundy a o chvíľu je tričko v rovnakom stave ako predtým.

Nezašpiniť si biele oblečenie

Celý deň v práci sa ti darí nezašpiniť sa. Potom prídeš domov a pár minút predtým, ako sa vyzlečieš, si tričko zašpiníš. Samozrejme.

Crazy But Shes Mine Got Me Good GIF by Alex Sparrow - Find & Share on GIPHY

Zobrať si so sebou dáždnik, keď prší

Pozrieť si doma počasie je tak triviálna vec – vidíš, že má pršať, tak si vezmeš dáždnik. Ale ty niee, pozrieš von z okna, vidíš, že je pekne, nepredpokladáš dážď a spokojne odídeš z domu bez dáždnika. A z práce ideš domov mokrý, nadávajúc, že zas nemáš dáždnik. Vezmeš si ho znova nabudúce vtedy, keď bude vonku pekne.

Ísť spať v normálnu hodinu

Rád by si šiel spať v normálnu hodinu tak, aby si nemal ráno problém so vstávaním. Každé ráno si prisľúbiš, že dnes pôjdeš spať v normálnom čase, ale nič také sa nikdy nekoná. Končí to scrollovaním alebo pozeraním len “jednej časti“ seriálu. Tá však nejak záhadne trvá dve hodiny.

Matthew T Rader, Unsplash

Uvariť čaj ako normálny človek

Uvariť čaj nie je nič náročné. Vložíš vrecúško do vody, zaleješ vodou a zabudneš na to, že si si vôbec robil čaj.

Oprať ponožky tak, aby ostali v páre

Vložíš ich do práčky v páre, vyberieš ich opustené, bez svojej druhej parťáčky.

Animation 3D GIF by eyedesyn - Find & Share on GIPHY

Vyčistiť si okuliare

Drhneš ich okenou štyri dni, dobre že nevyleštíš v tých sklíčkach diery a len pár minút stačí na to, aby si ich mal zas špinavé. Máme smart domácnosti, telefóny, ale okuliare nedokážu byť smart natoľko, že by mali samočistiacu schopnosť?

Odhadnúť množstvo špagiet, ktoré potrebuješ

Môžeš si pozrieť aj tristo tutoriálov na to, ako odhadnúť množstvo špagiet, ale aj tak ich uvaríš buď málo alebo veľa.

Victoria Aleksandrova, Unsplash

Kúpiť si spodnú bielizeň

Toto je výsada našich rodičov. Celý rok čakáme na to, keď si nájdeme pod stromčekom novú spodnú bielizeň, lebo tá, ktorú si nakupujeme my, nestojí za nič. Furt niekde tlačí, jej veľkosť je malá alebo veľká, prípadne sa rozpadne po troch praniach.

Pobaliť si stan a spacák

Netušíme, ako to tam v tej výrobe balia, ale rozhodne nie je jednoduché dať to naspäť. Si vôbec rád, keď ten stan alebo spacák napcháš naspäť do toho pôvodného obalu a vôbec sa nezamýšľaš nad tým, ako to vyzerá.

https://giphy.com/gifs/tent-KKQfhZNCqmgAo


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.