Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Netušíme, ako dlho bude väčšina z nás ešte izolovaná sedieť doma. Pri práci z domu a dlhodobej izolácii sa naše životy pomaly menia. Niektorí majú viac času ako obvykle a využívajú ho rôznymi spôsobmi.

Ovplyvňuje nás aj to, že sú otvorené už len potraviny a lekárne, preto na nejaké kadernícke, kozmetické alebo iné hýčkanie môžeme momentálne zabudnúť. Zamysleli sme sa, ako budeme po “vypustení“ z karantény vyzerať a čo všetko sa v našich životoch zmení.

Opálenie ako z dovolenky

Kým bolo teplo, tak viacerí využívali slnečné lúče a slnili sa na balkónoch, prípadne na dvoroch. Práve tí, ktorí mali možnosť slniť sa iba na balkónoch a slnečné lúče dočiahli iba na určité časti ich tela, prídu naspäť do civilizácie s hlavou ako Ibrahim Maiga a zvyškom tela ako IT-čkár.

Tí zvyšní, ktorí mali toľko šťastia, že sa im podarilo vystavovať svoje telo slnečným lúčom súmerne, budú vyzerať, akoby prišli z dovolenky v Karibiku a nie z karantény.

Artcavemaniac / EMEFKA

Kadernícke salóny nebudú stíhať

Niektoré ženy sú šikovné a ostrihajú sa aj samé. A niektorí muži sú mužmi týchto šikovných žien, takže aj oni budú ostrihaní. Určite sa však nájde mnoho ľudí, ktorí si na domácke strihanie netrúfnu, preto budeme vidieť v uliciach trend dlhých a roztopašných vlasov. Ako u mužov, tak aj u žien.

Ženy sa z toho budú tešiť viac ako muži, lebo im konečne podrastú vlasy, keďže ich každý druhý deň netýrali žehličkami, farbením a všetkými možnými procedúrami.

Artcavemaniac / EMEFKA

S bruškom alebo bez bruška

Existujú len dva scenáre. Z karantény každý z nás vyjde s bruškom alebo bez bruška. Momentálne existujú len dva typy ľudí: tí, čo stále papkajú, a keďže sa hýbeme ešte menej ako obvykle, telo do plaviek sa u týchto ľudí odkladá na budúce leto.

Potom sú tu tí druhí, ktorí sa rozhodli začať makať a čas nazvyš investovať aj do cvičenia, jogy a podobných aktivít. Navyše, viacero športovcov robilo svoje hodiny zadarmo, takže je vysoko pravdepodobné, že niektorí vyjdu z karantény ako novopečení fitness tréneri.

Artcavemaniac / EMEFKA

Láska v nových rozmeroch

No a niektoré dámy vyjdu z karantény s bruškom tiež, ale nebude to spôsobené jedením. Viaceré páry svoj čas v karanténe trávia príjemnou fyzickou aktivitou, ktorú im mnohí single jedinci závidia. Avšak, karanténa bude pre mnohé páry poriadnou skúškou. Niektorých to spojí viac a zocelí to ich vzťah a iní prídu na to, že „tudy cesta nevede.“

Artcavemaniac / EMEFKA

Nové koníčky a znalosť jazykov

Tvoj kamoš, z ktorého si si stále robil posmešky kvôli jeho maďarskému prízvuku, zrazu bude hovoriť plynulo po španielsky. Ďalší kamoš bude variť ako šéfkuchár z michelinskej reštaurácie. Ty sa možno nebudeš vedieť odtrhnúť od vyšívania.

Ľudia v sebe teraz objavujú talenty a záujem pre činnosti, o ktorých možno netušili. Niekto využil čas v karanténe na pozretie repertoáru celého Netflixu, a niekto zas na vzdelávanie a učenie sa nových vecí.

Artcavemaniac / EMEFKA

Drogérie budú zas plné ľudí

Tak ako boli drogérie plné ľudí a vypredané, budú aj po karanténe. Avšak, ľudia nebudú nakupovať mydlá a dezinfekčné prostriedky, ale žiletky, penu na holenie, krémy na ruky a iné nutne potrebné veci. Totiž, väčšina slobodných ľudí na nejaké holenie počas karantény kašlala, rovnako muži i ženy.

Predpokladáme, že v čase skončenia všetkých opatrení bude vonku už krásne letné počasie, čo bude vyžadovať aj oholené nohy. To krovie, čo ti stihlo za tých pár týždňov všelibárskde narásť, sa samé neodstráni.

Artcavemaniac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť