Kazma vydal nový diel One Man Show! Ako to vlastne celé bolo s Leošom Marešom a jeho Ferrari?

Tak toto ti rozhodne odpáli dekel!

Snáď neexistuje nik, kto ešte nepostrehol kauzu Kazma verzus Leoš Mareš. Písali sme o nej aj my, no v skratke išlo o to, že Mareš vyhlásil, že ak ho niekto uvidí šoférovať iné auto ako Trabant, stane sa novým majiteľom jeho luxusného Ferrari Spider v hodnote 8 miliónov Kč.

Každý, kto je pravidelným divákom One Man Show vie, čoho všetkého je Kazma schopný. Nuž, netrvalo to dlho a prišiel s neskutočným prankom.

Kazma Kazmitch/facebook (https://www.facebook.com/Kazma.Kazmitch/photos/a.327028230692668/952859038109581/?type=1&theater)

O všetkom nás informoval samotný Mareš, keď na Instagram nahral video, v ktorom vysvetľuje, ako sa stal Kazmovou obeťou. Pri ceste do práce sa stal svedkom hrozivo vyzerajúcej autonehody. Nákladiak plný drevených kolov, osobné auto s prerazeným čelným sklom a chrčiaci muž zakliesnený v automobile. To je pohľad, ktorý by snáď rozhodil každého. A predsa len jeden z desiatich Čechov zastaví pri dopravnej nehode.

Mareš neváhal a snažil sa pomôcť tým, že sa pokúsil kúsok vycúvať s poškodeným vozidlom, aby tak zakliesneného muža mohli spoločne s jeho manželkou dostať von. Na to sa však na mieste objavil Kazma a jeho tím a keďže Mareš sadol za volant iného auta, svoju stávku o Ferrari prehral. No Kazma márne čakal na svoju výhru, Mareš mu svoje Ferrari nedal. Jediného, čoho sa Kazma dočkal za fingovanie dopravnej nehody, bol obrovský tlak verejnosti.

Kazma Kazmitch/Instagram (https://www.instagram.com/kazma_kazmitch/)

Krátko na to sa strhla gigantická vlna kritiky a nenávistných komentárov. Dlhé mesiace bol Kazma osočovaný a stal sa snáď najnenávidenejšou osobou na slovenskom a českom internete. Pretože na sociálnych sieťach je každý veľký pán. Týmto to ale neskončilo. Po celej Českej republike sa strhla masívna kampaň 1/10. Ľudia sa opäť začali hádať a tipovať, čo to má znamenať, prečo to videli všade na bilbordoch, na verejnej doprave, na plagátoch, v telke a všade, kde len človek dovidel. Začalo sa veľké odpočítavanie nového dielu One Man Show a väčšina sa nemohla dočkať veľkého rozuzlenia.

Kazma Kazmitch/Instagram (https://www.instagram.com/kazma_kazmitch/)
Kazma Kazmitch/Instagram (https://www.instagram.com/kazma_kazmitch/)

Aké je pozadie tejto stávky a ako to vlastne celé bolo si môžete pozrieť tu. Uisťujeme vás, že toto video si nesie veľmi silný odkaz a opäť raz len môžeme zložiť klobúk pred Kazmovým majstrovským dielom. Kampaň 1/10 je celá o tom, že len jeden Čech z desiatich pomôže pri dopravnej nehode.

Kazmov merch je označovaný za predražený, no teraz už všetci vieme, že všetky peniaze sa použili práve na túto kampaň. Na webovom portáli 1z10.cz, ktorý vznikol v spolupráci s Českým červeným krížom nájdete tie najdôležitejšie informácie a príbehy tých, ktorí zastavili. Navyše prvým 110-tim z vás, ktorí prejdú testom, bude poskytnutý kurz prvej pomoci úplne zadarmo.

1z10.cz (https://1z10.cz)

A prečo Leoš Mareš? Pretože mladí ľudia potrebujú mať vzor. Sledujú sociálne siete a Leoš Mareš patrí medzi najväčších influencerov tejto doby. Túto kampaň vopred podporili aj známe osobnosti a spoločne nahrali song. Vďaka sociálnym sieťam dnes môže komentovať ktokoľvek, čokoľvek. Nikdy nebolo jednoduchšie niekomu ublížiť ako v dnešnej dobe, pár písmenkami. Internetové hrdinstvo, kritika a hate. Kazma nás všetkých vyzýva, aby sme sa pozreli sami na seba, aby sme zhodnotili, kým sme, a aby sme prestali komentovať a súdiť iných cez klávesnicu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hero0fwar-karmawhore-rhyming-g9582DNuQppxC)

Titulná fotka: stream.cz

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
13
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako sa tvorí typický slovenský seriál alebo niekoľko klišé, ktoré rozhodne nesmú chýbať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME