Keanu Reeves oslavuje 55. narodeniny. Pozrime sa na memes, za ktoré vďačíme legende

Je toho oveľa viac než psíčkovia a „breathtaking“.

Zdroj: flickr.com

Melancholický a pokorný. Tajuplný a vždy elegantný. Herec, ktorý je rovnako bezchybný v rolách vážnych aj komediálnych. To je milovaný Keanu Reeves, ktorého všetci poznáme z jeho mnohých nezabudnuteľných rolí.

Kanaďan Keanu Charles Reeves sa narodil 2. septembra 1964 v Bejrúte. Keanu bol v mladosti úspešným hokejistom, ktorého kariéru zastavilo zranenie. Krátko po prvých hereckých úspechoch začal hrať na basgitare v indie skupine.

Celý život ho sprevádza láska k motorkám. Patrí k najuznávanejším hercom a najžiadanejším mužom. Hoci je jedným z najcoolovejších ľudí, Keanu zostáva skromný a dobrosrdečný, čo ho robí ešte viac cool.

Happy 55th birthday to the Internets favorite man, Keanu Reeves.

Gepostet von Implying movies are good am Montag, 2. September 2019

Keanuho v minulosti stretla nejedna tragédia. Po toľkom nešťastí, čo jedného človeka v živote stretlo (problematické detstvo, nedokončil ani strednú, smrť nenarodeného dieťaťa, smrť partnerky), by bolo celkom pochopiteľné, ak by sa z Keanuho stal zatrpknutý idiot. Reeves si zvolil presne opačný kurz, a napriek nepriazni osudu sa rozhodol žiť svoj život ukážkovo.

Vždy zdvorilý a ochotný Keanu miluje, keď niekomu môže pomôcť. Jeho charitatívne počiny sa stali dobre známymi. Herecké majstrovstvo a očarujúci charakter sú dve veci, ktoré robia z Reevesa miláčika internetu. Existuje snáď lepší spôsob, ktorým fanúšikovia môžu prejaviť svoju lásku ako memes?

Nesmrteľný Keanu

Asi pred desiatimi rokmi si ľudia na internete všimli, že Reevesovi sa nejako nechce starnúť. Jeho príliš mladistvý vzhľad nedá mnohým spávať a objavili sa tvrdenia, že Keanu je nesmrteľný. Populárnym sa stal obraz šľachtica z 18. storočia, o ktorom boli mnohí presvedčení, že ide o Keanuho. Podľa niektorých je upír.

View this post on Instagram

More vampire Keanu evidence at the Ufizzi #vampirekeanu

A post shared by Shelby Shepard (@shelby.shepard1) on

Smutný Keanu

V roku 2010 fotograf zachytil moment, v ktorom zadumaný Reeves melancholicky hľadí do zeme. Radosť mu nerobí ani sendvič, ktorý drží v ruke. Fotografia sa stala „stelesnením smútku“ a hojne sa vyskytovala v memes o malých aj veľkých smutných okamihoch. Figúra smutného sediaceho Keanuho bola taktiež často vkladaná do iných obrázkov.

Oc

Gepostet von Arial Ward am Sonntag, 7. Juli 2019

My art of John Wick in peace for a momentHope you like itFollow me to see other arts

Gepostet von Adrian Pamplona am Donnerstag, 20. Juni 2019

Veselý Keanu

Nič netrvá večne a to platí aj o smútku v Keanuho tvári. Natáčanie indie filmu Generation Um nám prinieslo pohľad na vysmiateho Reevesa pri tom, ako uteká po ulici a v ruke drží kameru. Keanu v behu sa stal populárnym kúskom pri tvorbe vtipných koláží.

#oc

Gepostet von Raihana Ferdous Lamia am Sonntag, 16. Juni 2019

Sweet! We can all watch both films with special features!

Gepostet von Josh Wilson am Sonntag, 16. Juni 2019

Konšpiračný Keanu

Komédia Bill and Ted’s Excellent Adventure (1989) je filmom, ktorý prakticky znamenal začiatok Keanuho kariéry ako špičkového herca. Niekedy v roku 2011 sa objavil obrázok Keanuho prekvapeného ksichtu z tohto filmu. Jeho nesmierna popularita priviedla na svet meme Conspiracy Keanu. Tento formát prináša rôzne absurdné a šokujúce objavenia, ktoré spochybňujú známe pravdy.

View this post on Instagram

Think about it … #meme #memes #keanureevesmemes

A post shared by Raiyan (@asfarraiyan) on

Zahrabaný Keanu

Knock Knock z roku 2015 sa dá zaradiť medzi bizarnejšie filmy z Keanuho kariéry. Keanu v ňom hrá chlapíka, ktorý si užije trojku s dvomi ženami. To je niečo, čo znie veľmi pozitívne pre obe zúčastnené strany. Veci sa ale skomplikujú po tom, ako je Keanu ženami unesený a týraný. Scénka, v ktorej je zahrabaný do zeme a musí sa pozerať na obrazovku telefónu, sa stala skvelým meme na hejtovanie.

This is not breathtaking

Gepostet von Alpril Gison Llenares am Donnerstag, 13. Juni 2019

It’s Keanu, we should invest now! from MemeEconomy

John Wick Keanu

Zabijak John Wick je asi jeho najznámejšou rolou za posledných desať rokov. Akciou nabitá trilógia s vysokým počtom strát na ľudských životoch sa začína vraždou Johnovho psíka. Všetko, čo sa vo filmoch s Johnom Wickom stane, sa stane kvôli tomu, že ruskí grázli mu zabili psa. V internetovom prostredí sa preto Keanu/John stal akýmsi patrónom a strážnym anjelom psíkov.

Breathtaking Keanu

Počas Keanuho prezentácie na hernom veľtrhu E3 zaznel z davu divákov výkrik „You’re Breathtaking!“. Keanu bleskurýchlo zareagoval slovami: „You’re Breathtaking! You’re all Breathtaking!“ Tak sa písali dejiny. Fráza sa okamžite stala hitom a celý svet sa zamiloval do Keanuho.

Gepostet von Ia Veikoso am Samstag, 17. August 2019

no need to resist

Gepostet von Khaled Ebrahim am Mittwoch, 19. Juni 2019

Malý Keanu

Prezentácia na E3 otriasla internetom až natoľko, že pomerne kratučké Keanuho vystúpenie znamenalo vznik až dvoch populárnych meme formátov. Skrátený Keanu v tomto bizarnom meme vystupoval buď sám alebo po boku normálneho Keanuho. Krpec väčšinou znázorňoval dieťa alebo podradnú verziu nejakej veci.

Cyberpunk Keanu

Už čoskoro si budeme môcť vyskúšať dlhoočakávaný titul Cyberpunk 2077. Akčné RPG od poľských tvorcov Zaklínača toho sľubuje fakt veľa. Jeden z trailerov nám odhalil, že Keanu Reeves prepožičal svoju podobu a svoj hlas postave s menom Johnny Silverhand. Internet zošalel. O ničom inom sa nerozprávalo a predobjednávky vyleteli do výšin.

Crossover with Shrek Donkeyposting/Cyberposting 2077

Gepostet von Rafi Krespin am Dienstag, 6. August 2019

Gepostet von Mohan Babu am Donnerstag, 13. Juni 2019

Zdroj: knowyourmeme.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena, ktorá sa na chvíľu postavila zo svojho vozíčka, si vypočula veľmi nepríjemnú poznámku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME