Takto by to vyzeralo, keby boli reklamy v televízii autentické

Žiadne pracie prostriedky vytiahnuté z kabelky a holenie hladkých nôh.

Zdroj: pxfuel.com

Určite si sa už viackrát pozastavil nad tým, že niektoré reklamy, ktoré vidíš v televízii, sú totálne uletené od reality.

Dámy, ktoré vyberajú z kabeliek aviváže a pracie prášky, či slečny, ktoré šťastne behajú počas menštruácie v bielych nohaviciach? Rozhodne je to veľmi vzdialená realita. Zamysleli sme sa nad tým, ako by vyzerali reklamy, keby boli autentické.

Reklama na prací prášok

Každá žena rozhodne nosí prací prášok alebo aviváž v kabelke. Veď to sú také ľahunké veci, to sa ti v kabelke úplne stratí. Ak by mali byť reklamy na pracie prášky úprimné, tak by sme si ich predstavovali asi takto: Pri práčke stojí muž a premýšľa.

Kričí na manželku: „Zlatko, do ktorej nádobky mám dať prášok na pranie?‘‘ Žena mu kričí naspäť, že do strednej. Keď sa muž opýta, ktorá je stredná, žena pribehne, zoberie to do vlastných rúk. Reklama by bola ukončená vetou: „Vieme, kam naozaj patrí prášok na pranie. Kabelka to nie je.‘‘

Reklama na vložky a tampóny

Rozhodne by nemali reklamy na vložky a tampóny vyzerať tak, ako ich vidíme v televízii. Väčšina žien sa zhodne, že určite nepobehujú po lúke alebo nie sú na bujarej párty, kde majú, samozrejme, oblečené biele nohavice. Tie nenosíme ani bežne, nie ešte počas menštruácie.

Reklama na takéto veci by mala vyzerať asi nejak takto: Žena leží doma v kŕčoch, zabalená v deke, pozerá romantický film a plače. Nie od smútku, od bolesti. Kýchne si. Zrazu beží na toaletu vymeniť si vložku alebo tampón. Nasleduje veta: „Tvoja jediná istota momentálne je, že nie si tehotná.‘‘

Reklama na žiletky

Muži, ktorí sa v reklamách holia, majú chlpy na tvári. Ale ženy, ktoré si v reklame holia nohy, nemajú ani jeden chĺpok. Čo si potom holia? Reklamy by mali byť trochu úprimnejšie. Muži si potom myslia, že ženy si holia nohy snáď každý jeden deň.

Reklama na žiletky? Mala by vyzerať asi takto: Žena s naozajstnými chlpmi na nohách si ich vo vani holí. Reklama je ukončená vetou: „Žiletka, ktorá si poradí aj so zimným kožuchom.‘‘

Reklama na poštu/banku

Nie, vôbec by neboli v reklame na banku všetci vysmiati a netvárili by sa, že tam perfektne trávia čas. Či už si v banke alebo na pošte, nikto sa tam nikdy neusmieva a už vôbec nie tie panie za priehradkami.

Ak by mali byť reklamy na poštu alebo banku úprimné, tak by v nich vystupoval zúfalý človek, ktorý by nervózne poklepkával nohou, keďže by v rade čakal už niekoľko desiatok minút. Zabudnime na akékoľvek vysmiate tváre.

Reklama na kozmetiku

Samozrejme, každá žena vyzerá po použití dekoratívnej kozmetiky, akoby vypadla z módneho časopisu. Ideálna reklama na líčiace produkty by bolo zrýchlené video toho, ako sa žena naozaj maľuje. Nie ten jeden ťah, ktorý v reklame vytvorí slečne dokonale husté a dlhé riasy.

Video by ukázalo, že ak chce mať niekto dokonalé mihalnice ako v reklame, pracuje na tom minimálne desať minút. Potom, samozrejme, vatovou tyčinkou dáva dole odtlačenú špirálu z viečka. Ukončila by to veta: „Ak sa chceš cítiť krásna, určite to stojí za tvoj čas.‘‘

rawpixel, Unsplash

Reklama na kávu

Každý si väčšinou spieva zarovno s vtáčikmi, keď ráno vstáva do práce. Ešte predtým, ako si dá svoju kávu, tak si poriadne zatancuje v župane. Nie, reklama na kávu by mala vyzerať úplne inak. Napríklad takto: S polorozlepenými očami prichádzaš do kuchyne.

Zapínaš kávovar. Pomedzi to si umývaš zuby, rozliepaš prvé oko. Dáš si urobiť kávu. Zatiaľ sa oblečieš, kopneš do seba kávu, zhrabneš veci do ruky a utekáš do práce. Nasleduje: „Každé tvoje ráno potrebuje nakopnúť.‘‘


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
157
Haha
Woow Woow
15
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž je ochotný zaplatiť 25 000 dolárov tomu, kto mu nájde priateľku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME