Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika
Zdroj: ©Shutterstock

Keby ľudská blbosť kvitla. Ľudia prezradili, čo najstupídnejšie im kedy kto povedal

"Z čoho sa vyrába kura?"

Niektorí ľudia dostali do vienka prievan v dutine lebečnej a pre všetkých naokolo (a, koniec-koncov, aj ich samých) by bolo lepšie, keby nonstop držali jazyk za zubami. Lenže to sa nedeje. Namiesto toho si púšťajú ústa na špacír a vyliezajú z nich perličky ako napríklad tieto. Ľudia na Reddite sa nedávno podelili o najhlúpejšie výroky, aké kedy počuli, a my sme dnes povyberali tie najvtipnejšie z nich. Tak nech sa páči.

1. „Nepozeraj na oblohu, aj tak neuvidíš žiadne lietadlo. Veď prší. Lietadlá nelietajú, keď prší.“

2. „Zlato nie je kov, veď nie je magnetické,“ povedal mi raz kolega… zatiaľ čo pracoval na hliníkovom motore, ktorý bol podľa neho na sto percent vyrobený z kovu.

3. „Tampóny obsahujú azbest, kvôli ktorému žena krváca viac, a teda ich musí aj častejšie kupovať.“ Povedala mi to známa niekedy spätne v roku 2003 alebo 2004, tak som sa jej spýtala, kde to počula. Mala som podozrenie, že na internete, keďže to bola éra rôznych reťazových emailov so samými hoaxami, a čuduj sa svetu, mala som pravdu.

4. Som čiastočne hluchý. Sluch som začal strácať, keď som mal tri roky, a odvtedy sa to len horší. Zamestnávateľ v predchádzajúcom zamestnaní mi povedal, že sa mám „jednoducho viac snažiť“ a určite budem časom počuť lepšie. Že mi toto ten môj blbý lekár nikdy neporadil…

Shutterstock

5. „Myslela som si, že sneh je len prach, ktorý na nás fúka z vrcholov hôr, a keď prší, tak sa proste len roztopil.“ To dievča malo 23 rokov a bola to moja spolužiačka na vysokej škole. Vtedy som začala mať značné pochybnosti o budúcnosti ľudskej rasy.

6. „Z čoho sa vyrába kura?“ Niekedy si naozaj myslím, že môj starší brat musí byť adoptovaný.

Modelka z OnlyFans bilancuje rok 2022. Viackrát mala styk, ako sa sprchovala

Odporúčame prečítať:

Modelka z OnlyFans bilancuje rok 2022. Viackrát sa s niekým vyspala, než sa sprchovala

7. Pracujem na veterine a vysvetľoval som majiteľke psíka, čo má robiť po kastrácii. „Takže, kde má tie štichy?“ spýtala sa ma, na čo som jej promptne vysvetlil, že medzi nohami. „Aha. A medzi prednými alebo zadnými?“ Rád by som povedal, že to bol ojedinelý prípad, ale to by som klamal.

8. Jeden čas som brigádoval v stánku s liečivými kameňmi v obchodnom centre. Prechádzali okolo dve mladé slečny a keď míňali policu s ametystmi, jedna z nich zakričala: „Pohni, to je astmatys! Keď pri ňom budeš príliš dlho, dostaneš astmu!“ Myslela to smrteľne vážne a hneď potom obe pridali do kroku a už ich nebolo. Reálne som nevedel, či sa smiať, alebo plakať.

Shutterstock

9. Jedna moja známa si adoptovala dieťa z východnej Európy (obe žijeme v Amerike). Chlapík, ktorý mimochodom pracoval v školstve, sa jej opýtal: „Počuj, nebojíš sa, že keď vyrastie, nebudeš mu rozumieť ani slovo?“ 

10. „Londýn je ako taký newyorský Paríž.“ Na kamarátovu obhajobu – už predtým kde-čo popil, ale aj tak ho na to nikdy nenecháme zabudnúť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť