Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Keď má lietadlo meškanie. 5 typov ľudí, ktorých môžeš stretnúť na každom letisku

Narazil si už na nich?

Keď zistíš, že tri deci perlivej minerálky stoja päť eur, myslíš si, že ťa na tom letisku už nič viac nerozhodí… a potom zistíš, že ti mešká let. Poznáš to? Tak potom si si určite všimol, že sa okolo teba začali rysovať typy ľudí, aké sme s naším šikovným ilustrátorom načrtli v našom dnešnom článku. Bol si jedným z nich aj ty?

1. Ten, ktorý verí do poslednej chvíle

Zázraky sa dejú. Musia. Predstavy o Ježiškovi či Zubnej víle mu ktosi vyfúkol už dávno, ale predsa dúfa, že medzi nebom a zemou existuje nejaká mágia, vďaka ktorej sa to lietadlo odlepí od zeme skôr. A nie je v tom sám. Pred gatom ich stojí minimálne dvadsať – nastúpení v pozore, pripravení tiahnuť do boja hneď, ako na tabuli naskočí slovo „boarding“. To sa ešte načakajú…

ilustrácia, vtipné komiksy, meškanie, lietadlo, let, letisko, typy ľudí na letisku
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, ktorý bombarduje letušky

„Ekskjúz mí,“ zahajuje pokus doviesť letušku do hrobu číslo stotridsaťpäť a ona už naozaj melie z posledného. Úsmev má, chúďa, v popise práce, no v situáciách, ako sú tieto, je naozaj ťažké si ho zachovať. „Ako dlho ešte?“ pýta sa a pani v úhľadnej rovnošate v duchu ráta do desať. „O minútu kratšie ako pred minútou.“

Chalan očividne nečítal naše články, inak by dobre vedel, že väčšina letušiek má zaplatený len čas, keď je lietadlo vo vzduchu. Zo vzniknutej situácie je teda asi rovnako nadšená ako ktorýkoľvek pasažier.

ilustrácia, vtipné komiksy, meškanie, lietadlo, let, letisko, typy ľudí na letisku
ArtCaveManiac / EMEFKA
BACK TO THE MEMES: Memečká, ktorými sme žili počas novembra

Odporúčame prečítať:

BACK TO THE MEMES: Memečká, ktorými sme žili počas novembra

3. Ten, ktorý prešvihol check-in

„Štvorhodinové meškanie?“ sleduje situáciu na mobile, zatiaľ čo na kufri nacvičuje spartakiádu v márnej snahe konečne ho zapnúť. „To ešte stíham šlofíka.“ Amatér. Ale nebudeme si klamať, stalo sa to mnohým. Človek si myslí, že má čas, veď tak skoro mu to aj tak nepoletí, no akosi mu úplne unikne skutočnosť, že check-in sa neriadi meškaním.

Je jedno, či lietadlo mešká hodinu alebo štyri, tvojou povinnosťou je kysnúť v gate a hľadať zásuvku medzi občerstvením, toaletami a čo najďalej od rodiny s deťmi. Keď mu to však dôjde, väčšinou už býva príliš neskoro.

ilustrácia, vtipné komiksy, meškanie, lietadlo, let, letisko, typy ľudí na letisku
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.