Zamestnávateľ by mal zo zákona preplácať zamestnancovi minimálne jeden deň voľna len preto, že má skrátka naprd deň. Bez srandy. Po prvé, keď niekto vstane hore zadkom, veľa toho nenarobí, po druhé, keď aj narobí, tak viac škody ako úžitku, a po tretie… naozaj treba ešte vysvetľovať, že by to bolo prospešné pre obe strany? Ak áno, tak tu je hneď niekoľko dôkazov od Slovákov a Čechov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

1.

2.

3.

4.

5.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

6.

7.

8.

9.

10.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

11.

12.

13.

Zdroj: EMEFKA / Facebook 


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Michaela Molnárová
Dlhoročná redaktorka a zahraničná korešpondentka EMEFKA, pre ktorú profesionálne píše od roku 2017. Vďaka dlhodobému životu v Južnej Kórei patrí medzi popredných domácich tvorcov obsahu so špecializáciou na autentický život, kultúru a cestovanie v Ázii. Súčasne je expertkou na hĺbkové reportáže a biografické rozhovory s výnimočnými osobnosťami.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA