Keď sa fanúšik mení na fanatika. Ľudia si Game of Thrones dávajú tetovať na svoje telá

Najúspešnejší serial súčasnosti má milióny divákov po celom svete. Niektorí si ho nosia len v srdci, tí najväčší fanúšikovia na vlastnom tele.

Existujú len dva typy ľudí. Ľudia, ktorí každý pondelok nedočkavo čakajú na nové časti siedmej série a ľudia, ktorí vôbec netušia, čo je to za seriál. Tí z prvej kategórie vedia, že každá jedna nová časť je epické dielo a tak sa nemožno čudovať, že seriál Game of Thrones sám seba posúva na iný level. Uchvátení fanúšikovia nesklamali a tak vznikla nová kategória druhu tetovaní. Takže najbližšie v tetovacom štúdiu: ,,Prosím si jednu GoT kérku. “

Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)

Za búrky zrodená…bla bla. To už sme počuli miliónkrát. Krásne ženy patria odjakživa k top motívom a preto Khaleesi vedie v tomto rebríčku. Jej portréty sú najžiadanejšie. Alebo to môže mať aj iný dôvod. To však necháme na uvážení fanúšikov. U niekoho povýšenectvo a premotivovanosť, u druhého sila a odhodlanosť.

Jon Snow (Kit Harington)

Okrem toho, že je to pekný chlap, charakterizuje ho skromnosť a to dobro, mu doslova srší z očí. Bastard, ktorý bol celý život podceňovaný, to dotiahol najďalej. Inšpirácia jak lusk!

Ramsay Bolton (Iwan Rheon)

Táto zvrátená a sadistická postava pravdepodobne zaujala veľkú skupinu fanúšikov. Nakoniec dostal, čo si zaslúžil, keď ho zožrali vlastné psy, no jedno sa mu uprieť nedá. Perfektný stratég a intrigán.

Sandor Clegane (Rory McCann)

Jeho jedinou slabinou je oheň. Z polovice popálená tvár pripomína jeho kruté detstvo a brutalitu zo strany brata. Nekompromisný a tvrdý muž, ktorý ma minimálne množstvo zásadových hodnôt.

Tyrion Lannister (Peter Dinklage)

Veľký muž s trpasličím vzrastom. Sužovaný posmeškami a nenávidený vlastným otcom. Uchyľoval sa k alkoholu a ženám. Má realistický pohľad na svet, rozum a vtip. Otca zabil, súrodencov zradil a vydal sa vlastnou cestou.

Arya Stark (Maisie Williams)

Impulzívna, mladá, no vôbec nie dáma. Pomsta je sladká a Arya sa v nej neskutočne vyžíva. Neľutuje ani jednu preliatu kvapku krvi a jej vrtká psychika je miestami dychberúca.

Cercei Lannister (Lena Headey)

Incestom počala tri deti, ktoré jej aj nakoniec zavraždili. Prešla si veľkou potupou a ťažkými situáciami, no so všetkým sa obdivuhodne vyrovnala a ukázala, ba priam geniálne taktizovanie.

Petyr Baelish (Aidan Gillen)

Geniálna hlava a kľudná povaha, alebo len pretvárka a strata zábran. Intriguje a šplhá sa po rebríčku, až k vysnívanému cieľu, manipuluje a hrá na všetky strany a to veľmi úspešne.

Hodor (Kristian Nairn)

Obrovská sila a prostý rozum. Jediné slovo, ktoré dokáže povedať je „Hodor“. Nie jedna slza vyšla pri scéne, keď Hodor z posledných síl drží dvere pred armádou tisícoviek nemŕtvych a umiera ako hrdina. Hláška ,, Hold the door! “ doslova zľudovela.

Always remember to 'Hold The Door'. 😢 Hodor piece on @phabio35. 📷 Done by @aaliyrose! 🎨 Thanks for sharing! 💚

A post shared by Valar Morghulis💀Valar Dohaeris (@gameofthronestattoos) on

Nočný kráľ (Richard Brake)

Vodca Bielych chodcov je zatiaľ tajuplná postava. Jeho čas ešte len príde a dúfame, že vo veľkom štýle. Dá sa zabiť jedine dračím sklom alebo valirijskou oceľou. Po piatej sérií došlo k výraznej zmene a Nočným kráľom sa stal Slovák Vladimír Furdík, ktorý doteraz bol ,,len “ kaskadérom.

Zdroj: postavy.cz
Titulná fotka: flickr.com, flickr.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
53
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
25
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pohroma na dovolenke alebo vegánsky šalát? Jedlo, ktoré dostala vegánka na obed, baví internet


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME