Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Keď ti život robí naprieky. 5 otravných situácií, ktoré všetci z duše nenávidíme

Keď nájdeš krásne topánky, ale nemajú tvoju veľkosť...


Očividne si sa dnes rozhodol zničiť si náladu a pospomínať si na všetky tie situácie, ktoré z duše nenávidíš, no úprimne? Nie je v našej kompetencii ti v tom brániť. Tak nech sa páči. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko momentov, ktoré zažil aspoň raz už hádam každý z nás, no že by sme ich zbožňovali? To sa naozaj povedať nedá.

1. Keď nemajú tvoju veľkosť topánok

Kúpa nových topánok je takmer vždy na slučku a je úplne jedno, akú veľkosť nosíš. Ak máš nohu menšiu ako 38, môžeš to rovno zabaliť, lebo také malé ani nevyrábajú, ak máš nohu väčšiu ako 38, môžeš to rovno zabaliť, lebo také veľké ani nevyrábajú, a ak máš, zhodou okolností, presne 38, tak to môžeš zabaliť tiež. Prečo? Lebo sú všetky vypredané.

Vieš to. Žiješ so svojimi nohami, prekvapivo, celý život, a keďže dnešné topánky sú predurčené len na chôdzu po leštenom mramore, nové si kupuješ každú chvíľu. A aj tak ťa to zakaždým dostane. Konečne nájdeš tie, ktoré vyhovujú farebne aj materiálom, otvoríš im svoje srdce a to všetko len preto, aby ti číslo na škatuli o pár sekúnd fľuslo rovno do ksichtu. Čas investovať do kvalitných nemocničných návlekov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Keď sa niečo pokazí rovno po výplate

To by sa asi Zem prestala točiť, keby ti na desať minút nesťahovalo polky z tvojej finančnej situácie, že? Jeden deň. Chcel si len jeden deň. Prišla ti výplata, celý mesiac si makal ako fretka, posledné dva dni ťahal len na výpary a žil prevažne z lásky, a keď ti konečne na účte pristál vytúžený peniaz, chcel si si dopriať.

Teraz môžeš ísť tak akurát k h*vnu plakať. Ešte si sa ani neudomácnila v pocite, že si dnes večer nemusíš rozkrajovať plátky šunky na polovicu, už sa začala kaziť jedna vec za druhou. Odišla ti práčka, roztrhli sa gate, z balkóna ti uletel sušiak na bielizeň a strhol so sebou aj polovicu prednej fasády… pripomeňme si ešte raz, prečo si sa tak tešil na to, až budeš dospelý?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Americký portál si zgustol na Bratislave. Táto budova vraj patrí k najškaredším na svete

3. Keď zistíš, že objekt tvojho záujmu je vo vzťahu

Už je to nejaký ten piatok, čo si zažil podobný pocit, a úplne si zabudol, ako ťa to dokáže vykoľajiť. Motýliky v brušku, podlamujúce sa kolená, srdce až v krku, keď sa už-už schyľuje k tomu, že ťa pozdraví… a potom ťa obíde, lebo si vlastne ide len urobiť kávu. V tvojej hlave si už pred oltárom hovoríte áno, no skôr, ako sa táto romantická predstava stihne čo i len obtrieť o realitu, ti ju rozgniavi jej srdca šampión.

Mal si to tušiť. Je pekná, milá, vtipná, v hlave nemá prázdno… tak aká bola šanca, že si jediný, kto si to všimol? Samozrejme, že má frajera, a samozrejme, že je chalan o dve hlavy vyšší ako ty, aj keď stojíš na eskalátore o tri schody vyššie. Čo narobíš. Predstava to bola pekná, ale je načase vrátiť sa nohami na zem a zmieriť sa s vedomím, že dnes večer budeš pri zaspávaní zase objímať len sám seba.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť