Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Keď to trvá ledva päť minút alebo 5 trpkých sklamaní, ktoré si už zažil tiež

Tieto veci vôbec nie sú príjemné.


Život je plný krásnych momentov, ale pravdepodobne by si ich ani neregistroval, keby sa z času na čas neprestriedali s nejakým poriadnym sklamaním. Nájsť segedín v nádobe od zmrzliny nestačí, niekedy sa potrebuješ poriadne popáliť. V spolupráci s naším ilustrátorom sme dnes dali dokopy niekoľko nemilých sklamaní, ktoré si už nepochybne zažil aj na vlastnej koži. Ktoré z nich ťa dostalo najviac?

1. Nevydarené milovanie

Aký by bol ten život nudný, keby sme spávali len s kompatibilnými ľuďmi, že? Preto ti z času na čas vesmír podhodí do cesty týpka, s ktorým to už na prvý pohľad bude riadny prúser, ale ako sa hovorí, z núdze cnosť. Padol jeden pohárik, druhý, slovo dalo slovo a nakoniec ste spolu skončili v posteli. Vo výsledku sa fešák odbavil za päť minút a ešte mal toľko chochmesu opýtať sa ťa, či si to stihla tiež. No to si si mohla radšej spraviť pedikúru…

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Zabudnuté narodeniny

Mamina ti písala hneď ráno, že vás s otcom pozývajú na večeru, babka ti poslala jednu z tých koláží, kde sa gýčové bukréty miešajú s fotkami komunistických bonboniér, a dedko sa pripojil. Písali ti kamarátky, známi, aj ľudia, od ktorých si posledných desať rokov nepočula ani slovo, ale keď už im to facebook vyhodil, tak čo by sa neozvali. A potom prišiel domov on, tvojho srdca šampión… s prázdnymi rukami. 

ArtCave Maniac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Vieš, kto je najväčšia celebrita z tvojho mesta? Táto interaktívna mapa ti to vyzradí

3. Ponožky pod stromčekom

Bol si ešte decko. Jeden malý nevďačný zasran, ktorý si nevážil jakživ nič a nemal ani tucha, čo je vlastne dobré. Nemal si rád olivy, nemal si rád kávu, nechcel si spať poobede, nechcel si spať večer a čo si nechcel hádam najviac zo všetkého, bolo nájsť si pod stromčekom pár obyčajných ponožiek.

Už si zmúdrel. Chvíľu ti to trvalo, ale napokon si predsa pochopil, že ponožky sú spolu s trenkami, žiletkou a sprchovým gélom veci, ktoré potrebuje každý, ale nikto ich dobrovoľne nechce kupovať. Je milé, keď ich niekto kúpi za teba. Veľmi milé. A teraz to už vieš.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť