Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Kedy dorazí druhá séria Rodu draka? Šéf HBO prezradil podrobnosti

Štáb na nových epizódach už poctivo pracuje.


Výborný fantasy seriál Rod draka, prequel slávnej Hry o tróny, si získal milióny fanúšikov a HBO tak celkom pochopiteľne dalo zelenú druhej sérii. Kedy sa jej ale dočkáme? Podľa portálu Screen Rant by sa tak mohlo stať budúci rok.

Odvoláva sa pri tom na slová Caseyho Bloysa, šéfa HBO a HBO Max. Podľa neho je najpravdepodobnejším rokom premiéry práve rok 2024. Dodal tiež, že druhá séria zrejme dorazí niekedy v lete, alebo aj neskôr. Samozrejme, na oficiálny dátum si ešte budeme musieť počkať.

Rod draka, druhá séria, HBO
HBO / MovieStillsDB

Nové epizódy sa už točia

Nové epizódy sa momentálne nakrúcajú a autor predlohy George R. R. Martin (ktorý sa na seriáli podieľal aj ako producent) uviedol, že podľa neho budú na vyrozprávanie celého príbehu potrebné minimálne štyri série. Rod draka sa pre HBO stal veľkým hitom a prvú epizódu si pozrelo neuveriteľných 9,99 milióna divákov. Stala sa tak najsledovanejším seriálovým debutom v histórii HBO.

Rod draka, druhá séria, HBO
HBO / MovieStillsDB

Seriál sa odohráva približne 200 rokov pred udalosťami Hry o tróny a zachytáva postupný zánik rodu Targaryenovcov. V centre príbehu je mladá Rhaenyra (Milly Alcock), ktorú kráľ Viserys (Paddy Considine) určí ako svoju nástupníčku.

Sú tu však mnohí mocní a nebezpeční ľudia, ktorí Rhaenyeru na Železnom tróne rozhodne vidieť nechcú. V seriáli sa objavili aj Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Rhys Ifans, Sonoja Mizuno, Fabien Frankel či Steve Toussaint.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.