Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Kedysi bola učiteľkou v škôlke. Žena si vzala herca z filmov pre dospelých, takto to dopadlo

Neuveríš, koľko tento netradičný párik mesačne zarobí.


Väčšina žien by fakt, že sa ich partner na pravidelnej báze váľa v posteli s inými ľuďmi, nebrala práve športovo. Táto Austrálčanka s tým ale problém nemá. 30-ročná Katy Bampton z Queenslandu zavesila prácu učiteľky v škôlke na klinec a rozhodla sa nasledovať kariérne šľapaje svojho manžela, známeho herca z filmov pre dospelých.

Jej manžel Rob Bampton (38) je austrálskym kráľom platformy OnlyFans a necelý rok po svadbe zaangažoval do neortodoxného biznisu aj ju. Dvojica momentálne zarába vyše 65-tisíc eur mesačne. Tí, ktorí si zakúpia ich predplatné, dostanú prístup nielen k šteklivým videám, ale aj návodom, ako okoreniť svoj vlastný milostný život.

YouTube ich vyhnal, zachránilo ich OnlyFans

„Ešte predtým, ako sme sa s Robom spoznali, sa niekoľko rokov venoval koučingu v oblasti intimity. Svoje služby poskytoval prevažne na YouTube. YouTube však začal sprísňovať pravidlá týkajúce sa citlivejšieho obsahu, preto bol nútený presedlať na OnlyFans,“ vysvetľuje Katy, ktorá sa identifikuje ako bisexuálka.

Podľa niekdajšej učiteľky našiel Rob obrovskú dieru na trhu. „Jeho špecialitou je prepojenie zábavy a vzdelávania. Náš obsah pokrýva široké spektrum tém. Dovoľuje ľuďom nahliadnuť do rôznych aspektov sexuality a zároveň ich učí zaujímavým posteľným technikám,“ tvrdí Katy. Tá považuje intimitu za určitý druh umenia.

Jeho práca ju v úvode odrádzala

Atraktívna tridsiatnička priznala, že spočiatku nebola z jeho práce nadšená. „Keď som ho po prvý raz zbadala na Instagrame, odsudzovala som, čo robí. Čudujete sa mi? Veď spával s dvomi rôznymi ženami každý týždeň. Prezrela som si jeho profil a povedala si: ‚O toto nemám záujem.‘ Váhala som, či sa vôbec s niekým takým zapliesť,“ hovorí.

Katy Bampton, Rob Bampton, OnlyFans, učiteľka v škôlke, netradičná práca
Profimedia

Časom si však uvedomila, že to nie je ona, kto má s jeho náplňou práce problém. „Keď sa na to teraz spätne pozerám, moje predsudky do veľkej miery ovplyvnili názory spoločnosti na to, ako by mal človek žiť. Moje prvé osobné stretnutie s Robom úplne zmenilo môj pohľad na vec,“ objasňuje Katy. Dnes jej už záleží len na tom, aby pri styku s inými ženami používal ochranu a absolvoval pravidelné testy na pohlavné choroby.

Väčšina Slovákov sa úplne zbytočne oberá o veľkú časť dôchodku: Patríš medzi nich aj ty?

Mohlo by ťa zaujímať:

Tretina Slovákov sa úplne zbytočne oberá o nemalú časť dôchodku: Patríš medzi nich aj ty?

Nerozlučná dvojka

Katy tvrdí, že hoci sú s manželom pomerne krátko, ich puto je nezlomné. Do veľkej miery za to vďačia práve vzájomnej otvorenosti, čo sa ich intímneho života týka. „Pre nás je láska omnoho viac ako len jej fyzický aspekt. Je o hlbokom prepojení na všetkých možných úrovniach,“ vyjadruje sa na margo svojho nie úplne tradičného manželstva.

„Robova práca, ktorú mnohí vidia ako netradičnú, je súčasťou našich každodenných životov. Na ceste životom neexistujú univerzálne správne či nesprávne odpovede – každý vzťah je predsa iný. Roba si vážim presne takého, aký je. Na rozdiel od mnohých mužov s normálnou prácou, ktorí zvyknú zahýbať, ja presne viem, kde je, s kým je a čo robí,“ dodáva Katy na záver.

Katy Bampton, Rob Bampton, OnlyFans, učiteľka v škôlke, netradičná práca
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.