Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Kedysi ich skrývali, dnes sú atraktívne. Mladí si pomocou mejkapu vytvárajú kruhy pod očami

Módne trendy sú nevyspytateľné.


V minulosti si dámy mejkapom maskovali kruhy pod očami, dnes si ich pomocou neho úmyselne vytvárajú. Módne trendy sú skrátka nevyspytateľné. Ako píše portál LADbible, sociálnou sieťou TikTok sa šíri nový trend. Podľa mnohých mladých dievčat vyzerajú tmavé kruhy pod očami strašne cool, takže jedna po druhej pridávajú videá, ako si ich vytvoriť.

Využívajú na to rúž či korektor. Vďaka tomu vyzerajú, akoby ťahali dvanástky a už niekoľko dní poriadne nespali. Reakcie na tento trend sú rozporuplné. Niektorým sa tento štýl páči, iní nad ním len bezradne krútia hlavou.

„To mi chcete povedať, že môj najväčší nedostatok, ktorý som sa snažila celé roky skrývať, je vlastne atraktívny? Tak to sa teším!“ napísala jedna používateľka. Iní používatelia ironicky podotkli, že celý život bojujú s kruhmi pod očami a sú radi, že ich konečne považujú za pôvabných. „Trendy sa konečne hýbu v môj prospech!“ okomentoval to ďalší z nich.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť