KFC vyrobilo vlastnú sviečku. Zabudni však na klasickú bytovú arómu

Prečo neposunúť svoju lásku k jedlu na novú úroveň?

Existuje nespočetne veľa spôsobov, ako si svoj domov rozvoňať. Sú tu sviečky, všakovaké osviežovače vzduchu, vonné oleje aj tyčinky. Všetko to prichádza v stovkách rôznych vôní, ale väčšinou sa aj tak stretávame len s nudnými arómami ako citrón, kokos a škorica. Prečo nechcieť od života viac?

Celosvetovo známy fastfoodový reťazec KFC sa s ničím nebabre a ponúka niečo, čo nepochybne poteší nejedného gurmána – sviečky s arómou mäsovej omáčky.

Unikátny kúsok je stvorený pre všetkých tých, čo sa za svoju lásku k jedlu nehanbia. Na svoju novinku KFC upozorňuje týmto minimalistickým, ale podmaňujúcim klipom:

K sviečke sa dá dostať len  jediným spôsobom – zaregistrovať sa na stránke a dúfať, že ťa vyžrebujú ako šťastného víťaza. Má to ale dva háčiky – Gravy candle bude k dispozícii len v limitovanej edícii 230 kusov a vyzerá to tak, že súťaž na Slovensku neprebieha. Profesionálne zreprodukovanú vôňu ikonickej omáčky si nakoniec budú užívať len ľudia v zahraničí.

https://tenor.com/view/the-doll-beauty-smells-good-yummy-gif-10255068

Všetci bez rozdielu miesta bydliska si ale môžeme vychutnať ďalšiu novinku od KFC. Čuch totiž nie je jediný zmysel, na ktorý spoločnosť počas svojej novej kampane útočí. Na svojej stránke KFChill ponúka trojicu relaxačných audionahrávok.

Samozrejme, ani im nesmie chýbať tematika fastfoodových pochúťok. Odpočinúť si môžeme pri počúvaní zvuku vyprážania kuraťa, padajúcich hranoliek alebo bublajúcej šťavy.

http://www.kfchill.co.uk

KFC vie, čo robí a zákazníkov si získava za použitia rôznych kanálov. Vynára sa otázka, čo nám prinesie budúcnosť. Kam bude smerovať technologický pokrok? Jedno je isté – ak sa niekomu podarí prísť s technológiou, ktorá cez internet prepraví chute, ten človek si zaslúži všetko bohatstvo sveta!

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: KFC

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa delia o momenty, keď si uvedomili, že sa menia na svojich rodičov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME