Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Kladné vlastnosti takmer dokonalého muža, ktorý je snom všetkých žien

Dať dole záchodovú dosku naozaj nie je také ťažké.


Dokonalý muž je veľmi abstraktný pojem. Po prvé preto, že žiadna dokonalosť vlastne neexistuje, a po druhé preto, že aj keby existovala, každý by si pod ňou predstavoval niečo iné. Aj napriek tomu existuje hneď niekoľko spoločných menovateľov, ktoré týchto „dokonalých“ mužov spájajú, a my sme ich dnes s naším ilustrátorom niekoľko načrtli. Zbadáš v nich aj toho svojho?

1. Skladá po sebe dosku na záchode

Srdcový infarkt, potom srd, akútna potreba ovaliť niekoho po hlave žehličkou a potom zmierenie, pretože na toto fakt nemáš o tretej ráno energiu. To je sled emócií, keď sa vyberie cikať a prepadne sa rovno do hajzľa. Uprostred noci ide mozog na automat, robí, čo má naučené, a prakticky nevníma, čo sa deje naokolo. Fakt nečaká, že tam, kde ešte tri hodiny dozadu bola doska, je teraz vzduchoprázdno… tak by tam byť nemuselo.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Nedurí ju ako zdutú kozu

„Neboj, to stíham,“ povedala dve hodiny dozadu, keď si sa jej s malou dušičkou pýtal, či by sa už nechcela začať chystať. Vedel si, že klame, a asi to tušila aj ona, ale akosi si to odmietala priznať. A tak ste teraz tu. Ona behá po byte ako splašená, pchá sa do šiat, zatiaľ čo jej schne prvá vrstva maskary a ty radšej ani nechceš vedieť, koľko je hodín.

Mohol by si ju začať duriť, nadávať jej, že na symetrickej očnej linke svet fakt nestojí a už by sa na to mala pre dobro všetkých radšej vysr*ť… ale nie je milšie pripustiť, že keď nejde o život, tak nejde vlastne o nič? Veď hodina, dve, tri hore-dole zase nie sú taká dráma. Či?

ArtCave Maniac / EMEFKA
Skutočné príbehy, z ktorých mrazí. Petra brala so synom drogy, Rado sa pred dieťaťom váľal opitý na zemi

Odporúčame prečítať:

Skutočné príbehy, z ktorých mrazí. Petra užívala so synom drogy, Rado sa pred dieťaťom váľal opitý na zemi

3. Venuje sa jej aj cez futbal

Aj chlap má právo na vlastné voľnočasové aktivity. Život vo vzťahu nikoho neoprávňuje nárokovať si na všetok voľný čas svojej polovičky, ale predsa poteší, keď si ho urobí. Len tak, preto, že chce. Najmä na úkor niečoho, čo má veľmi rád. Nemusí to byť len futbal, pokojne aj hokej alebo pivko s kamošmi, skrátka niečo, za čo by život položil… ale dôležitejšie ako jeho srdca šampiónka to predsa nie je.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.