Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka
V spolupráci s Bontonfilm

Klamstvá vyústia v mnoho humorných situácií. Pokračovanie úspešnej bláznivej komédie Alibi na mieru opäť podrobí skúške našu bránicu

Pokračovanie francúzskeho hitu láka na nenútený humor a pohodovú atmosféru.


Francúzska komédia Alibi na mieru z roku 2017 sa s úspechom premietala aj v našich kinách a našla si mnoho spokojných divákov. Už o pár dní si budeme môcť pozrieť jej pokračovanie s českým dabingom, ktoré opäť natočil Philippe Lacheau, ktorý si aj zahral hlavnú úlohu. A podľa všetkého nás opäť čaká poriadne zábavný kúsok!

Greg potrebuje alibi. Zase

Hlavným hrdinom je opäť Greg (Philippe Lacheau), s ktorým sme sa zoznámili už v prvom filme. Ten si urobil slušné meno tým, že zabezpečoval alibi rôznym klientom na najrôznejšie príležitosti. Po patáliách v prvom diele sa však rozhodne túto netradičnú profesiu zavesiť na klinec.

Svojej priateľke Flo (Élodie Fontan) sľúbi, že jej už nikdy nebude klamať, a snaží sa žiť úplne obyčajným životom. Lenže netrvá dlho a začne sa poriadne nudiť. Všetko sa navyše skomplikuje, keď požiada Flo o ruku. Jej rodičia by sa totiž veľmi radi zoznámili s Gregovými rodičmi.

Lenže práve to je problém. Jeho matka je totiž hviezda filmov pre dospelých a otec tak trochu kriminálnik. Greg sa teda obáva, že u budúcich svokrovcov príliš nezaboduje. Rozhodne sa teda opäť otvoriť svoju agentúru Alibi na mieru a nájsť si reprezentatívnych falošných rodičov.

Veci sa však veľmi začnú vymykať kontrole, keď sa na svadbe objavia Gregovi skutoční rodičia a nešťastný Greg im predstaví falošnú nevestu… Jeho lži mu však začnú prerastať cez hlavu. A ako inak, bude to celkom iste zábavné sledovať!

Okrem zmienených hercov si vo filme zahrali aj Tarek Boudali, Nathalie Baye, Arielle Dombasle, Alexandra Lamy, Gad Elmaleh, Georges Corraface, Gérard Jugnot či Elisa Servier.

Trailer láka na skvelú komédiu

Philippe Lacheau je ostrieľaným komediálnym tvorcom, ktorého filmy sa tešia popularite aj v našich končinách. Priaznivci jeho bláznivého humoru, zdá sa, neprídu skrátka ani v prípade Alibi na mieru 2. Snímka totiž v traileri láka na sympatický odviazanú komédiu, ktorej nebude chýbať nenútený humor, sympatické postavy a svižná réžia.

Fanúšikovia režisérových filmov iste dobre vedia, čo môžu očakávať, a ukážka naznačuje, že presne to aj dostanú. Ale aj pokiaľ si s Lacheauovými snímkami zatiaľ nemal tú česť, celkom iste sa tiež dobre pobavíš a dokonale si oddýchneš. A to sa v dnešnej napätej dobe počíta! Snímka do našich kín zamieri s českým dabingom už 30. marca.

Bontonfilm

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.