Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Klamstvo v Love Islande? Paulínu vraj doma čaká priateľ, údajne však nie je jediná

Na ostrove lásky začína byť veselo.


Dianie vo vile na Kanárskych ostrovoch sa začína vyostrovať. V epizódach, ktoré sa odvysielali pred pár dňami, totiž prišiel súťažiaci Lu s informáciou o Paulíne, ktorú má údajne doma čakať priateľ. Symbolizovať to má plyšák, s ktorým Paulína každý deň spí.

S otázkou išiel rovno za ňou, ona sa obhájila tým, že jej plyšák pripomína psy, ktoré mala s bývalým priateľom. Doma ju vraj nikto nečaká.

K situácii sa vyjadrila aj moderátorka Zorka v livestreame na Instagrame: „My sa tým tiež zaoberáme, všetci vo vile to riešia. Je to kauza, ktorá teraz vilou veľmi rezonuje. Jediné, čo vám k tomu môžem zatiaľ povedať, je, že v pondelkovej a utorkovej epizóde to bude určite jedna z hlavných tém, ktorej sa budeme venovať, a myslím, že sa to všetko objasní, ako to naozaj je.“ 

V časti, ktorá bola odvysielaná včera na Voyo, však vyšli navonok nové skutočnosti. Na záver epizódy počas Movie night bola účastníkom pustená ukážka, v ktorej Paulína hovorila Honzovi o tom, že je zamilovaná do chlapa vo vile aj mimo nej.  

„Ja som zamilovaná tam aj tam,“ povedala Honzovi v posteli. Zdá sa teda, že súťažiacim a dokonca aj moderátorke Zorke klamala. V najbližších častiach uvidíme, ako s tým kompetentní naložia.

Údajne nie je jediná

Fanúšikovia reality šou začali vo veľkom diskutovať aj o tom, že Paulína nemá byť jediná, ktorú doma čaká priateľ. Ide o Lenku, ktorá už v minulosti údajne podvádzala jedného priateľa s druhým.

„Mám tu ďalšie otázky na Lenku. Či má vonku priateľa, či je to pravda? Tak aj toto som zaregistrovala. Niekto z vás mi to písal. Odpovedala som, že to preveríme, zistíme, kde je pravda, a uvidíme,“ povedala moderátorka Zorka Hejdová v živom vysielaní na Instagrame.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.