Klasické vianočné darčeky, ktoré si si našiel pod stromčekom aj ty

Aj klišé darčeky môžu byť originálne.

Zdroj: EMEFKA koláž

Nie sú darčeky ako darčeky. Aj to najväčšie klišé, ako napríklad ponožky, vedia potešiť. Treba však vyberať veľmi precízne a nie deň pred Vianocami.

Máme tu Vianoce a za nami je už všetko to predvianočné šialenstvo. Väčšina týchto darčekov však dnes potešila ktoréhokoľvek člena tvojej rodiny. Toto sú tie najviac klišé darčeky, ktoré stále dokážu človeka prekvapiť svojou originalitou.

Pyžamo

Ako veľmi sme sa netešili z takýchto vecí, keď sme boli malí. Teraz, ak sa nám niekto trafí do vkusu, tak sa aj z obyčajného pyžama tešíme ako malé deti z vytúženej hračky. Priznajme si však, že to dieťa v nás ešte stále drieme a mnohí by sme sa potešili tým cool pyžamám, ktoré sú vlastne overal a vyzerajú ako dupačky pre prerastené dieťa.

View this post on Instagram

Nuit de pyjama avec les fille❤️#pyjama

A post shared by Jessica Poirier (@jessica.poirier67) on

Hrnček

Na hrnček síce natrafíš na každom rohu, aj v Kauflande, alebo v papiernictve na taký s menom. Hrnček ale dokáže naozaj potešiť, len si musel premyslieť, čo má človek rád a obzrieť sa práve po takýchto motívoch.

Ak má človek rád Marvel, tak si mu mal kúpiť jeden s takouto tematikou. Ak je to lenivec, tak sa určite potešil hrnčeku s tlačidlom na miešanie. Ak je to zarytý kávičkár, tak veríme, že mu dnes spravila radosť nejaká šálka od dizajnéra.

Ponožky

Tie mäkučké ponožky z polyesteru sú síce príjemné na dotyk ako plyšák, ale nikdy neplnili svoj účel. Bolo ti v nich teplo vždy maximálne dvadsať minút. Potom sa ti spotili nohy a ponožky si mohol sušiť pol dňa. Svoj význam mali jedine ako výplň do korčúľ, keď si mal pod nimi dvojo ďalších bavlnených ponožiek.

Dobre vieme, že čím sme starší, tým viac vieme oceniť kvalitné ponožky. Ak majú originálny motív, tak sú ponožky nakoniec darček, z ktorého sa tešíš najviac. Kašľať na to, že si dostal niekoľko sto-eurové veci, toto je praktická vec!

Papuče

Pri všetkých týchto darčekoch veľmi záleží na kvalite. Netreba kupovať len tak, aby bolo, ak si chcel siahnuť po “otrepaných“ darčekoch, tak si si mal dať poriadne záležať, aby potešili. Niekoho naozaj dokážu potešiť aj papuče.

V prípade, že je to ešte stále dieťa, aj keď jeho občiansky už dávno hovorí niečo iné, potešili ho isto papuče v tvare jednorožca. Ak je to človek minimalista a potrpí si na kvalitu, bolo lepšie zainvestovať do “papúč“, ktoré využije počas celého roka.

Sviečka

Perfektné záchranné koleso, ktoré vždy nájdeš v obchode aj deň pred Vianocami. Čuduj sa svete, ale aj sviečka dokáže človeka potešiť! Síce si pravdepodobne nedostal takú, ktorá by voňala ako „muž tvojich snov“ alebo „ranná rosa v Karibiku“, ale existuje ešte stále veľa zaujímavých dizajnov a vôní sviečok, ktoré ti bude škoda zapáliť.

Pero

Aj tento najviac hrozný darček má svoje verzie, ktoré stoja za to. Fanúšika Harryho Pottera určite potešilo pero v tvare pierka, ktorým čarodejníci písali. Mohlo mať aj tvar prútika. Ver tomu, že toto pero už nepustí z ruky.

Umelecky založené duše potešila luxusná sada na písanie, ktorou napíšu svoj budúci román. Podporiť kreativitu človeka si mohol aj darovaním kaligrafického setu. Nie je písanie ako písanie.

Titulná fotka: Tim Zänkert,Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Štedrovečerné stolovanie za hranicami Slovenska. Tieto jedlá nemajú s našimi špecialitami nič spoločné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME