Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Medzi nespochybniteľné pravdy patrí, že internet miluje mačky. Celkom prirodzene sa tu vynára otázka, ktorá z mačiek je najobľúbenejšia. Ak si ako kritérium určíme popularitu na YouTube, máme jednoznačného víťaza. Je ním 14-ročný sivo-biely kocúr Motimaru (niekedy uvádzaný ako Mochimaru, alebo len Maru) z Japonska, uvádza Grape Japan.

„Najviac zhliadnutí mačky na YouTube s počtom 619 586 260 bolo dosiahnutých Motimarum (Japonsko) s kanálom Motimaru’s diary, potvrdené dňa 12. augusta 2021,“ znie text certifikátu, pri ktorom si Maru hrdo zapózoval. Toto svetové prvenstvo mu oficiálne zaevidovala Guinnessova kniha rekordov.

Fanúšikovskú základňu si vybudoval za dva roky

Motimaru’s Diary si svoju fenomenálnu fanúšikovskú základňu dokázal vybudovať len za dva roky na YouTube. Nemôžeme sa však tomu čudovať. Je naozaj veľmi príjemné sledovať okatého kocúra pri akýchkoľvek činnostiach, či už ako oddychuje, skúma okolie alebo sa hrá.

Na jeho kanáli hosťujú aj iné mačky

Na Maruho kanáli často hosťujú aj iné, veľakrát oveľa mladšie mačky. Kocúr sa však v nijakom prípade nenechá zahanbiť. Ako vidno vo videách, Maru ich často prekoná svojou zvedavosťou, hravosťou aj atletickými schopnosťami. Kráľ internetových mačiek svoj titul získal úplne právom!

Zdroj: grapee.jp


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť