Kocúr Oscar prežil 12-minútové „kúpanie“ v zapnutej práčke

Mačacia zvedavosť sa niekedy nevypláca.

Zdroj: Shutterstock

Chovatelia mačiek veľmi dobre vedia, že s ich miláčikmi nikdy nie je nuda. Aj napriek tomu, že väčšinu dňa strávi mačka leňošením, stále toho stíha dosť povystrájať. Ako píše web ABC News, mačkám ich schopnosť kamkoľvek vliezť nemusí byť vždy prínosná.

Mačky naozaj dokážu čarovne zredukovať svoj objem a vopchať sa aj do tej najmenšej medzierky. Každý, kto má v domácnosti mačku, musí byť v neustálom strehu a očakávať prepadnutie aj v tých najmenej pravdepodobných miestach.

Cat GIF - Find & Share on GIPHY

Zvedavosť sa nie vždy vypláca

Mačky by, samozrejme, neboli mačkami bez svojej nekonečnej zvedavosti. Ako malé deti musia všetko preskúmať a pochytať (prípadne ochutnať). Dobrodružná povaha mačiek im okrem kopy poznatkov o okolitom svete občas môže priniesť aj poriadny malér.

Uväznený v práčke

Presvedčil sa o tom aj barmský kocúrik Oscar z amerického Queenslandu. Počas hľadania pohodlného miesta na odpočinok sa ocitol v bubne práčky len moment predtým, ako bola zapnutá. Nenápadný Oscar dokázal preniknúť do tajuplného zariadenia bez toho, aby si ho jeho majiteľ Angelo všimol.

Po spustení prania Angelo aj jeho manželka Amanda počuli mňaukanie. Tí boli, žiaľ, presvedčení, že zvuky pochádzajú z komory a nevenovali im veľkú pozornosť. Až po desiatich minútach si Amanda všimla, že Oscar je v práčke. Labky mal prilepené na skle a v jeho zúfalom pohľade bolo badať utrpenie, ktoré mu mokré väzenie prináša.

Shutterstock

Návšteva veterinára

Trvalo ďalšie dve minúty, kým práčka vypustila vodu a dala sa otvoriť. Po oslobodení majitelia vzali kocúrika k veterinárovi. Ten zhodnotil, že okrem pár modrín a škrabancov je v dobrom stave. Lekár mu podal lieky a ponechal si ho na 24-hodinové pozorovanie. Amanda vraví, že Oscar počas svojho hrozivého zážitku spotreboval „tri zo svojich deviatich životov“.

Zdroj: abc.net.au

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
31
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Legendárne Tamagoči hlási veľkolepý návrat. Moderná verzia ponúkne radikálne novinky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME