Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Na divokom poli internetu sa už stali celebritami najrôznejší predstavitelia zvieracej ríše. Najčastejšie išlo o zvieratká, ktoré sa niečím odlišovali a okamžite si dokázali získať pozornosť ľudí.

Tisíce fanúšikov najnovšie podľahlo kúzlu dvojročného kocúra menom Pixel, informuje portál Metro. Ten žije so svojou majiteľkou Alyson Kalhagen v americkom Wisconsine a pohľad do jeho tváre ti iste prezradí, prečo sa stal známou osobnosťou.

Posted by Alyson Kalhagen on Tuesday, March 2, 2021

Usmievavý kocúr

Má totiž nezvyčajne veľké oči, predĺžené tesáky a navyše pôsobí, akoby sa celý čas usmieval. Alyson tvrdí, že tento výraz veľmi dobre ladí aj s Pixelovou osobnosťou. „Má veľmi zábavnú osobnosť, plno energie a veľmi tvrdohlavo chce byť súčasťou všetkého, čo sa v našej rodine deje,“ prezradila. Všade svoju rodinu sprevádza, pozerá s nimi televíziu, prípadne leňoší na gauči.

Keď mal Pixel jeden rok, začala ho Alyson fotiť, pretože ksichty, ktoré robil, si skrátka samy hovorili o zvečnenie. Zverejnila ich aj na rôznych sociálnych sieťach, kde si Pixel vybudoval pevnú základňu fanúšikov. Fotenie si vraj užíva a objavil v sebe skutočného modela. Alyson ale bola vďaka jeho popularite svedkyňou aj skutočne bizarných situácií.

Posted by Alyson Kalhagen on Wednesday, March 31, 2021

Napríklad ju kontaktovali ľudia, ktorí sa ju snažili presvedčiť, že Pixel nie je kocúr, ale… démon. „Jeden chlapík mi tvrdil, že je exorcista a že Pixel je posadnutý démonom,“ povedala Alyson. „Ten démon vraj ovláda jeho telo.“ Ako dodala, tú správu ignorovala a nad jej obsahom len krúti hlavou. Pixel je podľa nej milý, láskavý kocúrik a neoddeliteľná súčasť jej rodiny. Ale vysvetľovať to naivným poverčivým ľuďom by bolo asi zbytočné mrhanie časom…

Posted by Alyson Kalhagen on Saturday, March 13, 2021

When you hear your mom tell Alexa to add cheese to her shopping list. ?

Posted by Pixel & Sophie on Monday, December 14, 2020

Pixel: "Why didn't the chicken cross the road" Me: "I don't know… why?"Pixel: "BECAUSE I EATED HIM!" ?

Posted by Pixel & Sophie on Sunday, February 28, 2021

Pixel has a lot to say today. ?

Posted by Pixel & Sophie on Friday, July 31, 2020


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť