Kocúr takmer skolaboval po divokej noci, počas ktorej sa spáril s piatimi mačkami

Vášnivá noc, na ktorú kocúrik len tak skoro nezabudne!

Zdroj: Salina [email protected]

Pán Zhao mal na zamestnancov hotela na juhu Číny požiadavku: „V žiadnom prípade nenechávajte môjho kocúra voľne pobehovať v blízkosti samíc, nie je totiž vykastrovaný!“ Čo čert nechcel, Xiaopi, samec ruskej modrej mačky, sa na noc ocitol mimo svojej klietky.

Ako informuje portál Daily Mail, v priebehu jednej noci si to Xiaopi rozdal s piatimi mačkami. Minimálne. To sú len tie, ktoré bolo vidieť na zázname z kamery a v skutočnosti ich mohlo byť ešte viac. Chlpatý donjuan do horúcej noci investoval všetky svoje sily a ráno bol objavený úplne vyčerpaný.

Ako sa to mohlo stať? Záznamy ukázali, že ľahostajní zamestnanci spravili presne to, čo im bolo povedané, aby nerobili – nechali zvieratá voľne sa pohybovať počas noci a spokojne odišli domov. Xiaopi dokonca ani nedostal počas dňa poriadne nažrať.

Pán Zhao uviedol, že hotel mal tú drzosť obviňovať z incidentu jeho – muža, ktorý na mieste vôbec nebol a ktorý personál vopred varoval, čo sa môže stať. Vraj majitelia ostatných mačiek neplánovali mačiatka a sú nahnevaní. Chlapík ale vytrvalo trval na svojej nevine a nenechal si od personálu skákať po hlave.

Nakoniec hotel ustúpil a majiteľovi sľúbil, že preplatí náklady potrebné na zotavenie kocúra. Ten sa medzitým dal dokopy a nezdá sa, že by si odniesol nejaké trvalé následky. Xiaopi je opäť pri plnej sile a s hrdosťou môže spomínať na najlepšiu noc svojho života.

Zdroj: dailymail.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
IBM Fest je opäť tu. Podujatie, ktoré ťa zabaví, niečo naučí a pomôže ti naštartovať kariéru

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME