Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Tak tu opäť máme novú zvieraciu hviezdu sociálnych sietí. Tentokrát sa ňou stal roztomilý kocúrik s priliehavým menom Moustache. Jeho tvár pod ňufákom totiž zdobí srsť, ktorá vyzerá ako dokonalo nakrútené biele fúzy. Nezvyčajné, ale zábavné sfarbenie srsti bolo hlavným dôvodom, prečo sa majiteľ kocúra Daniel Golden-Perez rozhodol svojho miláčika predstaviť svetu.

Na sociálnej sieti TikTok si Moustache našiel obrovskú základňu fanúšikov. Zo všetkého najviac im pripomína postavičku Mr. Monopolyho zo známej stolovej hry Monopoly. K tejto podobe prispieva aj jeho čiernobiela srsť, ktorá pripomína sako. Treba povedať, že matka príroda tohto kocúra namixovala naozaj fantasticky.

Profimedia

Golden-Perez novinárom prezradil, že kocúra si adoptoval v roku 2015. Predtým sa len tak túlal ulicami, až ho napokon odviezli na veterinárnu stanicu, kde Daniel pracoval. Už krátko nato bolo jasné, že obaja patria k sebe. Daniel bol uchvátený kocúrikovým výzorom a keď ho prvýkrát pohladkal, hneď vedel, že si ho vezme domov. Odvtedy sa stal neoddeliteľnou súčasťou Danielovej rodiny a na internete si našiel tisíce fanúšikov. A sme si istí, že jeho čaru prepadneš aj ty.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.