Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Koľko zarába manžel Zuzany Plačkovej? René Rendy si za vystúpenie berie takúto sumu

Suma možno mnohých ľudí prekvapí.


Zuzanu Plačkovú a ani jej manžela Reného ti určite predstavovať bližšie nemusíme. Za posledných pár rokov si stihol vybudovať svoju fanúšikovskú základňu. Na konte má aj niekoľko chytľavých skladieb, ktoré sa pravidelne hrávajú na diskotékach.

S kapelou Cico Band však vystupuje aj naživo. Nevyhýba sa vystupovaniu ani na súkromných akciách. Ako informoval portál EMMA, prednedávnom sa objavil na jednej svadbe, s čím sa pochválili nevesta so ženíchom na Facebooku.

Mohlo by ťa zaujímať:

All inclusive v kine? Cinema City otvára najväčšie kino na Slovensku, kde filmový zážitok naberie úplne iný level

„Aj my už máme svoj deň D za sebou. Bol to nádherný zážitok a fakt dosť dobrá párty. Chodí mi strašne veľa správ ohľadom ceny za Reného. Berú 1 500 €/hodina,“ poodhalil niekto pod fotkou ženícha a nevesty s Reném.

Je to veľa alebo málo?

Či už si myslíš, že je to veľa, alebo málo, z našich poznatkov nejde vôbec o premrštenú sumu. Lepší slovenskí interpreti berú od 5-tisíc eur vyššie, tí najlepší prekračujú hranicu 10-tisíc eur. Samozrejme, ak by sme sa bavili o tých najväčších slovenských legendách, cifry sú ešte niekoľkonásobne vyššie.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.