Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Kollár o transplantácii vlasov v Turecku. Laura mu vraj poriadne vyčistila žalúdok

Prečo sa rozhodol celú vec dokumentovať na Instagrame?


V druhej polovici januára sme ťa informovali o tom, že si Boris Kollár v spoločnosti aktuálnej partnerky Laury spravil menší výlet do Turecka. Kontroverzný slovenský politik a bývalý predseda Národnej rady v jednom podstúpil v krajine šokujúci zákrok. Na jednej z istanbulských kliník si nechal transplantovať vlasy. Podobné služby v tejto krajine sú známe svojimi priaznivými cenami.

Viac detailov o zákroku prezradil v markizáckej relácii Reflex. Dostať ho mal od Laury ako vianočný darček a práve ona bola tá, ktorá mu pred odletom vypláchla žalúdok. Boris Kollár chcel totiž celú vec na poslednú chvíľu zrušiť. „Na poslednú chvíľu jej hovorím: Počúvaj, mám veľa roboty, nemôžem nikam ísť. Tak na mňa nahulákala, že či som taký mäkký a pokakaný z toho, že sa toho bojím. Tak, aby som neostal v hanbe, tak hovorím dobre. Tak sme odleteli,“ priznal politik.

Vraj to k životu patrí

Borisovej pozornosti neuniklo, že sa mu robia kúty, no úplne dohola ísť nechcel. Siahol preto po transplantácii. „Ja z toho nerobím vedu, ja som sa neschovával. Možno niekto by sa zašil na pol roka a potom by došiel s hrivou a tváril sa, že to má od narodenia. To sú jak tie dievčatá, čo majú tie obrovské pery,“ povedal v Reflexe.

Podľa mnohonásobného otecka je to prirodzená súčasť života, za ktorú sa hanbiť netreba. Údajne je bežné, že si dajú chlapi operovať vlasy či očné viečka, len o tom nahlas nehovoria. On však žiaden dôvod na skrývanie pravdy nevidel. „Preto som sa s tým nepáral a capol som to na Instagram,“ vyjadril sa. Priznal tiež, že z operácie mal spočiatku obavy.

Jeho okolie ho malo strašiť, že zákrok tohto druhu strašne bolí – vraj nebude vedieť spávať a možno ho to na niekoľko týždňov vyradí z práce. To sa ale nestalo. „Kto sa bojí, že to je obrovská bolesť, tak ja som nemal žiadnu. Áno, je pravda, tých desať injekcií alebo pätnásť do tej hlavy na začiatku svinsky bolelo, ale nie je to nič také, čo by sa nedalo vydržať,“ opísal svoju skúsenosť Boris.

Boris Kollár neľutuje, že si zvolil Turecko

Turecko bolo preňho správnou voľbou najmä z hľadiska ceny. Podľa jeho slov sa cena za tento zákrok v susednom Maďarsku pohybuje okolo 8-tisíc eur, zatiaľ čo v Turecku je to maximálne 4 500 €. „Samozrejme, v rámci tohto celého bol aj päťhviezdičkový hotel, ktorý bol tesne pri klinike – servis úžasný, jedlo fantastické,“ dodal.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.