Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Kollárova dcéra sa sťahuje k priateľovi do Indie. Ich dom má 70-členný personál, toto tam plánuje robiť ona

V Indii by mali bývať dva roky.


Najstaršia dcéra Borisa Kollára Alexandra Horňáková už niekoľko mesiacov randí so synom indického miliardára Neelom Virwanim. 22-ročná Saška sa bude teraz na dva roky sťahovať do ich domu v Indii, kde sa o nich stará 70-členný personál.

Pre portál Plus 7 dní prezradila, že tam nejde iba oddychovať, ale aj pracovať a dokonca chce k jazdeniu na koňoch pridať ďalší šport, konkrétne plávanie.

Majetok otca jej priateľa sa odhaduje na 2 miliardy dolárov. Je označovaný za indického developera kancelárskych, priemyselných parkov a skladových priestorov a tiež založil spoločnosť Embassy Group.

Ich rodina tiež vlastní jazdeckú školu, kde chová desiatky koní. To určite teší aj Alexandru, keďže sa koňom venuje od malička. Viac o ich vzťahu prezradila aj nám v našom PREMIUM článku, ktorý nájdeš tu.

Odmeny si musela zaslúžiť

„Neel dokončil štúdium v Londýne, predtým študoval aj v Amerike a presunul sa do Dubaja, kde majú firemné kancelárie, chodia tam často. Je to len dve hodiny od mesta, kde jeho rodina žije. Vracia sa však do Indie. Zastúpi svojho otca vo firme, takže sa tam asi na dva roky presťahujeme,“ prezradila Kollárova dcéra pre Plus 7 dní.

Mohlo by ťa zaujímať:

Kollárova dcéra o detstve a vzťahu s Indom: Tým, že som jeho prvorodená, som si ho užila asi najviac, Indovia majú úplne inú kultúru ako my (ROZHOVOR)

Alexandra sa na sociálnych sieťach rada pochváli módou a darčekmi od Neela či jeho rodiny. „Rodičia mi urobia radosť, ale väčšinou iba na sviatky alebo si to musím zaslúžiť inak. Keď som veľmi dobre zajazdila na koňoch. Alebo keď som doštudovala strednú, tak som musela mať dobré výsledky. A keď som chcela naozaj niečo špeciálne, tak som musela tatinovi mesiac upratovať dom,“ vraví.

„Kabelky aj oblečenie sú pekné, ale podľa môjho názoru každá vec vás teší najviac tesne pred tým, než si ju kúpite. Potom už ju máte a hľadáte iný cieľ. Moje priority sú inde,“ dodala. Tiež prezradila, že najviac jej zo Slovenska bude chýbať mama a celá rodina.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.