Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Kollárova Pimpinočka prehovorila o tom, ako mu podľahla. Išla s ním na večeru, pretože chcela peniaze na biznis

Ak Pimpinočka prehrá v zápase, bude sa musieť Kollárovi verejne ospravedlniť.


Video, ktoré zverejnila Ema Ferusová (alias Pimpinočka) o tom, ako ju Boris Kollár poslal na potrat, a to dokonca dvakrát, už dnes asi pozná každý. Práve vďaka tejto kauze sa ocitne v ringu na uznávanej udalosti Fight Night Challenge.

Nie je to však len tak. Keď proti svojej súperke prehrá, bude sa musieť Kollárovi verejne ospravedlniť. Výzvu na zápas prijala od kamarátky Fikiho Sulíka Lenky, ktorého na akcii uvidíme zápasiť tiež.

„Ja ani neviem, ako toto celé vzniklo, lebo ja som toto dievča predtým nepoznala. Viem, že je to môj fanúšik a chcela si na mne spraviť čísla. Uvidíme, či z nás budú kamarátky. Zmenila som celkom názor, ale to neznamená, že jej odpustím tie klamlivé vyjadrenia,“ vyjadrila sa Ferusová smerom k Lenke na Fight Night Challenge tlačovke.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ferusová prichádza s ďalšími šokujúcimi obvineniami voči Kollárovi. Objasňuje ich v novom videu

Pimpinočka tiež vysvetlila to, ako berie celú situáciu s ospravedlnením sa Kollárovi. „To, že som dala vyjadrenie, že sa Borisovi ospravedlním, to neznamená, že sa mu chcem ospravedlniť v štýle ‚Boris, ospravedlňujem sa ti, pretože si úžasný človek‘, ale tak vtipne som to chcela sformulovať, že ‚Boris, ospravedlňujem sa ti za to, aký si…‘ Nechcem povedať nadávku, uviedla.

Priznala, že s Kollárom išla na večeru preto, lebo chcela peniaze na svoj biznis. „Ja som to mala tak, že som chcela peniaze na svoj biznis, čo aj priznávam, že preto som s ním išla na večeru. Koniec koncov, Boris je však extrémny manipulátor a manipulátor dokáže s tebou čokoľvek. On ma dokázal tak oblbnúť, na to, že ja vôbec hlúpa nie som, že som podľahla všetkým jeho sladkým rečiam a tomu všetkému. Pritom, všetko bolo inak. A síce začal on kontaktovať najprv mňa, no potom sme sa spojili,“ dodala na záver.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.