Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Kollárove mamičky sa do seba opäť pustili. Po tomto by Laura s Borisom skončila

Servítku si pred ústa nedávali.


V slovenskom šoubiznise je už nejaký čas známe, že medzi Kollárovými mamičkami Laurou Vizváryovou a Barborou Richterovou prebieha vojna, v ktorej si vymieňajú ostré slová.

Slovné útoky mali údajne vyostriť až do potýčky, ku ktorej malo dôjsť v dome bývalého predsedu parlamentu.

Po nejakej pauze sa k tomu začali vyjadrovať obidve ženy na svojich sociálnych sieťach. „Na stretnutie do domu Borisa Kollára som prišla s Vanesou Hrubovčákovou o 18:00, potom ako sme sa na tom dohodli s Borisom Kollárom v správe na WhatsAppe. Vyprosím si, aby nás niekto osočoval a nazýval bitkárkami. Nikoho sme sa ja ani Vanesa Hrubovčáková ani nedotkli, a určite sme nenadávali deťom,“ začala Richterová.

Richterová dokonca zverejnila zábery. „Takto asi nevyzerá lúčenie po tom, ako sa podľa istých ľudí odohrala v dome Borisa Kollára ,bitka’. Na fotografii je Vanesa Hrubovčáková pred domom Borisa Kollára,“ napísala k záberu.

Na vyjadrenie nenechala čakať ani samotná Laura, ktorá si servítku pred ústa nedávala. „Tieto dve chuderky, ktoré ma tam prosili, aby som dovolila, aby mohol ísť Boris s Vanesou na dovolenku! Jasné, že môže, keď chce! Len Boris dobre vie, že potom s nami končí! Pretože ja nie som jeho handra a nikdy nebudem! Radšej by som umrela a nepotrebujem ani jeho peniaze na rozdiel od týchto dvoch!“ zneli jej slová.

„Borisa sme my všetci prosili, aby za vami išiel, aby ste už konečne vypadli! Pretože ste odmietali a museli sme odísť my všetci! Narobili ste tam traumu všetkým deťom a, našťastie, máme na to svedkov! Naše deti v noci ani nevedeli poriadne spať! Triasli sa! Počkáme si na výsledok! Dôverujem orgánom činným v trestnom konaní!“ dodala.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.