Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Kollárove mamičky si skočili do vlasov. Nedeľná grilovačka sa zmenila na poriadnu divočinu

Údery, trhanie vlasov a trestné oznámenie.


Pokojná nedeľná grilovačka u Borisa Kollára (58), ktorý má početnú rodinu, sa premenila na poriadny chaos. Podľa informácií Nového Času si bývalý politik pozval do svojej luxusnej vily viacero členov rodiny.

Idylku však narušila Barbora Richterová (34) spolu s ďalšou mamičkou Vanessou Hrubovčákovou (25), ktoré prišli do domu a následne vyvolali konflikt s Kollárovou súčasnou partnerkou Laurou Vizváryovou (29). Tá okamžite zareagovala a podala na obe trestné oznámenie.

Ako sa portálu podarilo zistiť, Richterová nedávno spôsobila v Borisovej vile veľký rozruch počas nedeľnej grilovačky, ktorej sa zúčastnila Borisova mama, ale aj Laura Vizváryová, či iní členovia rodiny a viacero jeho detí.

Bitka a vulgárne nadávky

Zdroj Novému Času povedal, že „Barbora s Vanessou prišli do Borisovho domu bez povolenia a správali sa nevhodne. Boris a Laura, ako aj všetci v dome obe niekoľkokrát prosili, aby odišli a neprovokovali, ony však odmietali odísť. Situácia eskalovala, keď mali Barbora s Vanessou vulgárne osočovať Lauru, iných ľudí v dome, ale aj Borisove deti, z ktorých malo jedno maloleté dostať panický atak“.

Avšak, nemalo to skončiť len pri slovných urážkach. „Barbora potiahla Lauru za vlasy a k incidentu sa pridala aj Vanessa, ktorá Lauru udrela do ruky a rebier. Zostali jej modriny,“ prezradil ďalej zdroj. Kollárove mamičky nereagovali na žiadnu výzvu z grilovačky odísť. „Vilu opustili až po tom, čo sa Boris s ich deťmi 10 minút pohral. Napokon odišli až na výzvu inej mamičky, ktorá bola tiež v dome,“ dodal zdroj pre Nový Čas.

Mohlo by ťa zaujímať:

Kollárova mamička Laura o ich súkromí: Borisa sa snažím viesť k tomu, aby preňho striedanie partnerov nebolo zmyslom jeho života (ROZHOVOR)

Čo na to Kollár?

Portál oslovil samotného Borisa Kollára, v ktorého dome k bitke došlo. „Že sa to stalo, potvrdiť môžem, ale nechcem sa k tomu podrobnejšie vyjadrovať. Mám znalosť, že to Laura rieši s právnikom, a preto do toho nechcem zasahovať vyjadreniami cez tlač,“ uviedol Kollár. A čo na to Laura? „Je to pravda, incident sa stal,“ povedala stroho a odmietla zachádzať do detailov.

Kollár o transplantácii vlasov v Turecku. Laura mu vraj poriadne vyčistila žalúdok
Instagram.com/BorisKollár

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.