Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 29.3.2023
sk
Miroslav
cz
Taťána, Táňa
, Tatiana
Tlačová správa v spolupráci s Continental film
Zdroj: ©Continental Film

Komédia V lete ti poviem, ako sa mám sa objaví v slovenských kinách na Valentína

Pozrite si herecký koncert slovenských, českých i rumunských hviezd v novom traileri.

Po úspechoch kinohitov Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť od produkčnej spoločnosti Nunez NFE prichádza na plátna kín tretí celovečerný film na motívy knižného bestselleru Evity Twardzik. Komédia V lete ti poviem, ako sa mám od režisérky Marty Ferencovej sa objaví v kinách počas valentínskeho týždňa, 17. februára 2022.

Sviatok zamilovaných prinesie na plátna kín príbeh partie štyridsiatnikov, ktorý nie je len o hľadaní lásky a šťastia, ale aj o sile priateľstva, v duchu hesla priatelia sú rodina, ktorú si vyberieš.

V hlavných úlohách sa predstavia slovenské i české herecké hviezdy a diváci tiež budú mať možnosť spoznať aj trio rumunských protagonistov.

Čomu sa bude venovať príbeh?

Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojím šéfom Filipom (Martin Hofmann).

Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život s prekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) a ich desaťročnými synmi – dvojičkami. Keď sa po rokoch nečakane neobjaví Elina bývalá láska Dávid (Ján Koleník), prechádza jej manželstvo ťažkou skúškou dôvery.

Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová) druhýkrát oženil s mladšou Broňou (Dominika Morávková). Po skúsenostiach z predošlého vzťahu si neželá, aby jeho žena pracovala, tak Broňa robí všetko pre to, aby sa o jej pracovných aktivitách nedozvedel. Ela jej v tom pomáha.

Continental Film

Spleť tajomstiev, ktoré majú medzi sebou nielen páry, ale aj samotní priatelia, sa začne ešte viac zamotávať, keď sa na Adrianu obráti premiérova manželka (Petra Vajdová) a chce svojho muža (Jaroslav Plesl) opustiť v čase predvolebnej kampane…

Continental Film

Film je o reálnych a zároveň vtipných situáciách, ktoré prináša život. Komédia, v ktorej sa nájdeme všetci…

Slovenská distribučná premiéra je naplánovaná na 17. február 2022

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje