Komédia Zombieland 2 prichádza do kín! Na čo všetko sa v nej môžeme tešiť?

Zombieland: Rana istoty rozhodne bude mať čo ponúknuť.

Zdroj: Itafilm

Tiež miluješ kultovú zombie akčnú komédiu Zombieland z roku 2009? Potom ťa iste poteší, že sa do kín práve dostáva jej pokračovanie. V tomto článku si v krátkosti napíšeme, prečo by si s návštevou kina rozhodne nemal váhať.

1. Návrat starých známych

Od premiéry prvého dielu ubehlo už dlhých 10 rokov, ale Zombieland: Rana istoty nám opäť doručí naše milované postavy v podaní starých známych hercov. Vrátia sa teda: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone a Abigail Breslin.

Okrem nich však určite poteší aj návrat pôvodného režiséra Rubena Fleischera, ako aj scenáristov Rhetta Reesa a Paula Wernicka (ktorým pomáhal aj Dave Callaham).

Itafilm

2. Nové postavy

Okrem už dobre známych postáv však nebude núdza ani o nové tváre. Uvidíme napríklad Zoey Deutch, ktorá si zahrá hlúpučkú blondínu Madison, ďalej sa predstaví Rosario Dawson ako Nevada, ktorú sa bude pokúšať zbaliť Tallahassee, Luke Wilson si strihne Albuquerquea, Tallahasseeho konkurenta, a objaví sa aj Avan Jogie ako hippiesácky Berkeley.

Sme už veľmi zvedaví, ako tieto nové postavy zapadnú medzi starú bandu a aká bude ich vzájomná chémia. Hrajú ich však skvelí herci, takže sa príliš nebojíme, že by im scenáristi napísali nevýrazné charaktery.

3. Plno nových nápadov a originálny príbeh

Je pravdou, že tvorcovia ohľadom príbehu príliš veľa neprezradili. Pokiaľ ale budeme veriť ich slovám, tak si pre divákov pripravili mnoho originálnych a zaujímavých nápadov. Súdiac podľa trailerov sa zdá, že sa budú snažiť zachovať „ducha originálu“. Ale je cítiť, že nás čaká pár neočakávaných prekvapení, čo sa týka príbehu či postáv.

Scenáristi sa vyjadrili, že nápadov majú obrovské množstvo, takže sa na ne už tešíme.

Itafilm

4. Solídna dávka humoru

Humor bude opäť hrať prvé husle. Vtipne pôsobia už ukážky a všetko nasvedčuje, že aj tentokrát sa v kinách dočkáme poriadnej zábavy. V prípade jednotky k nej výrazne pridávali aj samotné postavy a ich vzájomné interakcie, ako aj celková pohodová atmosféra.

Pokiaľ môžeme súdiť podľa ukážok, tak práve tieto elementy sa tvorcovia pokúsia zopakovať. Tentokrát budú mať po ruke tiež nové postavy a môžu viac využiť vďačnú tému zombie apokalypsy.

5. Perfektné akčné scény

V prípade ďalších dielov obvykle platí, že dostaneme všetkého viac. A v tomto prípade sa to nepochybne týka aj akčných scén. Tých sme si už v jednotke užili požehnane, a inak tomu nebude ani v Rane istoty, na čo nás dôsledne nalaďujú samotné trailery. Je jasné, že tvorcovia sa budú snažiť v tomto ohľade tromfnúť jednotku a dať tak divákom ešte šialenejšiu akciu.

Potenciál tu rozhodne je a Ruben Fleischer s jeho tímom sa ho rozhodne pokúsi naplniť.

Slovenská premiéra Zombieland: Rana istoty sa uskutoční 24. októbra 2019.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výkladový slovník ženského správania pre všetkých zmätených mužov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME