Komédiu Jumanji: Ďalší level si užijeme aj so slovenským dabingom. Kto hrdinom prepožičia hlasy?

Akčná zábava zamieri do kín už 12. decembra.

Zdroj: Itafilm

Do našich kín sa v týchto dňoch dostáva ďalší diel populárnej série Jumanji. Tá odštartovala filmom z roku 1995 s Robinom Williamsom a priameho pokračovania Jumanji: Vitajte v džungli sme sa potom dočkali v roku 2017.

Teraz tu máme Jumanji: Ďalší level, ktorý si v kinosálach budeme môcť vychutnať so slovenským dabingom. Koho v slovenskom znení vlastne budeme počuť? To si predstavíme v tomto článku.

V snímke sa opäť stretneme so starými známymi postavami z predchádzajúceho filmu, ale aj s niekoľkými nováčikmi. Hlavné postavy sa aj tentokrát budú vo videohre pohybovať prostredníctvom známych avatarov. Tentokrát sa však budú pod avatarmi skrývať odlišné postavy než naposledy.

1. Dr. Smolder Bravestone

Avatara s menom Dr. Smolder Bravestone si vo filme opäť strihol Dwayne „The Rock“ Johnson. Toho v slovenskom dabingu nahovoril Tomáš Maštalír. Tohto obľúbeného herca poznajú jednak diváci divadelných predstavení (vidieť ho mohli napríklad v hrách Hamlet, Herodes a Herodias či Bratia Karamazovci), ale aj z televíznych seriálov (Profesionáli, Za Sklom) či z filmov (Čiara, Trhlina).

Itafilm

2. Profesor Sheldon „Shelly“ Oberon

Avatara profesora Sheldona Oberona si znovu zahral Jack Black. V slovenskom dabingu mu hlas prepožičal populárny Marián Miezga. Toho si môžeš pamätať z niekoľkých divadelných predstavení, ale aj seriálov, ako Panelák, Mesto tieňov či Profesionáli. Zahral si aj vo filmoch Rozhovor s nepriateľom, Polčas rozpadu či nedodržaný sľub.

Itafilm

3. Ruby Roundhouse

Pôvabná Ruby Roundhouse bude mať aj tentokrát podobu Karen Gillian. V slovenskom dabingu bude mať hlas Petry Vajdovej. Tá si zahrala napríklad aj v seriáloch Ordinácia v ružovej záhrade, Chlapi neplačú či Búrlivé víno. Divadelní fanúšikovia ju poznajú napríklad z hier Polnočná omša či Gazdova krv.

Itafilm

4. Franklin „Mouse“ Finbar

Vtipálek Franklin Finbar sa opäť predstaví v podaní komika Kevina Harta. V slovenskom znení budeme v jeho prípade počuť hlas herca Romana Ferienčíka. Ten je známy ako výlučne dabingový herec.

Pracoval napríklad na dabingu seriálov Teória veľkého tresku, Tie roky sedemdesiate, Show Billa Cosbyho či NCIS: Los Angeles. Jeho hlas sme tiež mohli začuť vo filmoch Na vlásku, Crank: Zastaň a neprežiješ či District 9.

Itafilm

5. Alex

V úlohe Alexa Vreeka sa vo filme predstavil Colin Hanks. Čo sa týka slovenského dabingu, hlas mu prepožičal Marek Fašiang. Ten je momentálne známy hlavne ako jeden z hlavných predstaviteľov úspešného seriálu Oteckovia, ako dabingový herec prepožičal hlas napríklad aj Harrymu Potterovi. Fašiang sa okrem herectva venuje aj podnikaniu (vlastní niekoľko kaviarní).

Itafilm

6. Ming

Ming je novým avatarom, s ktorým sa v Jumanji: Ďalší level, stretneme prvýkrát. Ming stvárnila herečka a speváčka Awkwafina, pričom hlas v slovenskom dabingu jej prepožičala Elena Podzámska. Tú si môžeš pamätať z mnohých filmov aj seriálov. Objavila sa v seriáloch Ordinácia v ružovej záhrade, Odsúdené či Sestričky. Z filmov sa oplatí spomenúť tituly, ako Anjeli, Colette či Nebo, peklo… zem.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Objednala som si jedlo z Woltu. Táto konverzácia so zákazníckou podporou ťa dostane do kolien

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME