Komentáre na sociálnych sieťach, za ktoré by sme najradšej niekoho kopli

„A koho toto zaujíma?!“

Sekcia komentárov na sociálnych sieťach nie je ničím podmienená. Ani vekom, ani výškou inteligenčného kvocientu… no a potom to dopadá nejako takto.

1. Prvý! Wow. To sa ti bude naozaj skvelo vynímať na životopise.

2. Cena? Nechcem mudrovať, ale to budú pravdepodobne tie dve číslice napísané hneď v úvode príspevku. Čítanie s porozumením má svoje čaro…

3. Chleba lacnejší nebude. Nebude, to je fakt. Tak sa teraz všetci prestaneme smiať, zabávať a vytvárať hlúpe memes… pretože čo z toho, keď bude mať ten poondiaty chlieb stále takú istú cenovku?!

4. Všetci len závidíte. Hviezdnu éru tohto komentáru odštartovala fanúšikovská základňa Justina Biebera niekoľko rokov dozadu a odvtedy sa ho nie a nie zbaviť. Paráda. Akoby nestačilo globálne otepľovanie a opice v parlamente, ešte sa musela dovaliť aj závisť.

https://giphy.com/gifs/bachelorinparadise-l2SqizmfR2w3TK9Ko

5. Len aby mal výherca z čoho zaplatiť daň. Vieš, čo ti na to poviem? Že len závidíš. Všetci len závidíte. Lebo výhra kozmetického balíčka v hodnote dvoch gramov malokarpatskej salámy je toho očividne hodná. A aj keby išlo o hodnotnejšiu výhru, teba tento problém nemusí absolútne zaujímať.

6. Kto je na toto zvedavý? Neviem. Možno práve ten, kto obetoval tri sekundy svojho drahocenného času, len aby vypustil do sveta takúto perlu? Ale fakt len možno…

7. Zoberiem to za *polovičná cena, ako je uvádzaná*. Ďakujem, že som mala možnosť prečítať si komentár od kšeftárskeho guru takéhoto kalibru. To sa bude dobre vynímať na životopise zase mne.

8. Za to môže Radičovej vláda. Ešteže máme na čo zvaliť všetko h*vno sveta.

9. Kopíruješ. Hlllllbokýýýý povzdych. Ale fakt že hlboký.

https://giphy.com/gifs/depressed-fight-club-copy-EXvj6EsTB63YI

10. No, ale aká si fešanda. Áno, tento je od babky. Od tej babky, ktorá ťa vždy napojí, nakŕmi, pomojká a povie mame, aby ti dala na chvíľu pokoj. Od tej babky, ktorá ti vždy pri odchode strčí do vrecka 10 eur na nové nohavice. Do tých starých sa už totiž nezmestíš. Od tej babky, ktorú ľúbiš najviac na svete… LEN NECH TI, PREBOHA, NEKOMENTUJE FOTKY.

11. Zhoď z ceny stovku, toto si nikto neprenajme. Pokus to bol pekný a nebudeme si klamať – nemá to cenu. Majitelia bytov sú v poslednej dobe ako s koňom zrazení, no, bohužiaľ, pravda je niekde inde. Vždy si to niekto prenajme. Vždy sa nájde idiot, ktorému nie je ľúto vyvaliť každý mesiac päť stoviek za králikáreň bez parkovacieho miesta. Vždy.

12. Možno keby ste si o tej téme niečo zistili, tak by ste vedeli, že… možno keby si si neprečítal len názov, tak by si zistil, že toto tvoje múdro stojí hneď v druhom odstavci. Ale to nevadí, je to pochopiteľné – čas je predsa drahý.

13. Keď sa chceš do mňa obúvať, aspoň sa nauč gramatyku! Myslím, že tu nie je treba mrhať časom a energiou na nejaké obúvanie. Vystačíš si sám.

https://giphy.com/gifs/phone-grammar-autocorrects-DH0OBDm2BDq36

14. A to kto vôbec je? Pseudohviezdičky sa v dnešnom šoubiznise striedajú ako na bežiacom páse, takže niet divu, že nemáš ani páru. Ale o nič neprichádzaš, to ti garantujem. Keď však ide o človeka, ktorí má tisícky fanúšikov, nemusíš sa snažiť byť zaujímavý. Je to skôr trápne.

15. Ľuďom j*be. Toto nie je otravné. Len otravne pravdivé.

16. Neurážaj nejakú celebritku/LGBTQ+ komunitu/utečencov/účesy na maliarsky štetec/ľudí, ktorí dobrovoľne nosia v 21. storočí zvonové nohavice. Jednoducho kohokoľvek a čokoľvek. A pod pojmom neurážaj, rozumej, neopovažuj sa zavtipkovať, lebo ťa niekto virtuálne zakole nožom.

https://giphy.com/gifs/2ytsHhZ5LNE3K5iBnP

17. Nehejtuj. Volá sa to názor. Prípadne, konštruktívna kritika. Napísať niekomu bezdôvodne, že je p*ča, je zbytočné hejtovanie (Môžeme sa nebaviť o tom, že slovo hejtovať je na stupnici stupidity niekde v oblakoch? Ďakujem). Ale napísať, že sa mi nepáčilo toto a ono a možno by sa to v budúcnosti dalo urobiť takto a lepšie… to sa volá KONŠTRUKTÍVNA KRITIKA.

18. Aj cvičený orangutan by to urobil/napísal/zaspieval lepšie. Áno, to je pravda. Lebo cvičené orangutany sú šialene šikovné. Fakt.

19. Dnes mám narodeniny. Môžem dostať XY lajkov? Úprimne, toto je trochu smutné. Aký život asi musí žiť človek, ktorému na narodeniny srdiečko prahne po desiatkach „páčikov“ na komentári?!

20. Kedysi tu boli vtipné komentáre, dnes sa ľudia len označujú. No vidíš, aká to lenivá doba…

https://giphy.com/gifs/orchfilms-f-the-prom-l1J9IFcDSYcAeHH5m

Titulná fotka: iStock

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 zamestnancov prezradilo nechutné tajomstvá firiem, pre ktoré pracujú


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME