Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Sekcia komentárov na sociálnych sieťach nie je ničím podmienená. Ani vekom, ani výškou inteligenčného kvocientu… no a potom to dopadá nejako takto.

1. Prvý! Wow. To sa ti bude naozaj skvelo vynímať na životopise.

2. Cena? Nechcem mudrovať, ale to budú pravdepodobne tie dve číslice napísané hneď v úvode príspevku. Čítanie s porozumením má svoje čaro…

3. Chleba lacnejší nebude. Nebude, to je fakt. Tak sa teraz všetci prestaneme smiať, zabávať a vytvárať hlúpe memes… pretože čo z toho, keď bude mať ten poondiaty chlieb stále takú istú cenovku?!

4. Všetci len závidíte. Hviezdnu éru tohto komentáru odštartovala fanúšikovská základňa Justina Biebera niekoľko rokov dozadu a odvtedy sa ho nie a nie zbaviť. Paráda. Akoby nestačilo globálne otepľovanie a opice v parlamente, ešte sa musela dovaliť aj závisť.

https://giphy.com/gifs/bachelorinparadise-l2SqizmfR2w3TK9Ko

5. Len aby mal výherca z čoho zaplatiť daň. Vieš, čo ti na to poviem? Že len závidíš. Všetci len závidíte. Lebo výhra kozmetického balíčka v hodnote dvoch gramov malokarpatskej salámy je toho očividne hodná. A aj keby išlo o hodnotnejšiu výhru, teba tento problém nemusí absolútne zaujímať.

6. Kto je na toto zvedavý? Neviem. Možno práve ten, kto obetoval tri sekundy svojho drahocenného času, len aby vypustil do sveta takúto perlu? Ale fakt len možno…

7. Zoberiem to za *polovičná cena, ako je uvádzaná*. Ďakujem, že som mala možnosť prečítať si komentár od kšeftárskeho guru takéhoto kalibru. To sa bude dobre vynímať na životopise zase mne.

8. Za to môže Radičovej vláda. Ešteže máme na čo zvaliť všetko h*vno sveta.

9. Kopíruješ. Hlllllbokýýýý povzdych. Ale fakt že hlboký.

https://giphy.com/gifs/depressed-fight-club-copy-EXvj6EsTB63YI

10. No, ale aká si fešanda. Áno, tento je od babky. Od tej babky, ktorá ťa vždy napojí, nakŕmi, pomojká a povie mame, aby ti dala na chvíľu pokoj. Od tej babky, ktorá ti vždy pri odchode strčí do vrecka 10 eur na nové nohavice. Do tých starých sa už totiž nezmestíš. Od tej babky, ktorú ľúbiš najviac na svete… LEN NECH TI, PREBOHA, NEKOMENTUJE FOTKY.

11. Zhoď z ceny stovku, toto si nikto neprenajme. Pokus to bol pekný a nebudeme si klamať – nemá to cenu. Majitelia bytov sú v poslednej dobe ako s koňom zrazení, no, bohužiaľ, pravda je niekde inde. Vždy si to niekto prenajme. Vždy sa nájde idiot, ktorému nie je ľúto vyvaliť každý mesiac päť stoviek za králikáreň bez parkovacieho miesta. Vždy.

12. Možno keby ste si o tej téme niečo zistili, tak by ste vedeli, že… možno keby si si neprečítal len názov, tak by si zistil, že toto tvoje múdro stojí hneď v druhom odstavci. Ale to nevadí, je to pochopiteľné – čas je predsa drahý.

13. Keď sa chceš do mňa obúvať, aspoň sa nauč gramatyku! Myslím, že tu nie je treba mrhať časom a energiou na nejaké obúvanie. Vystačíš si sám.

https://giphy.com/gifs/phone-grammar-autocorrects-DH0OBDm2BDq36

14. A to kto vôbec je? Pseudohviezdičky sa v dnešnom šoubiznise striedajú ako na bežiacom páse, takže niet divu, že nemáš ani páru. Ale o nič neprichádzaš, to ti garantujem. Keď však ide o človeka, ktorí má tisícky fanúšikov, nemusíš sa snažiť byť zaujímavý. Je to skôr trápne.

15. Ľuďom j*be. Toto nie je otravné. Len otravne pravdivé.

16. Neurážaj nejakú celebritku/LGBTQ+ komunitu/utečencov/účesy na maliarsky štetec/ľudí, ktorí dobrovoľne nosia v 21. storočí zvonové nohavice. Jednoducho kohokoľvek a čokoľvek. A pod pojmom neurážaj, rozumej, neopovažuj sa zavtipkovať, lebo ťa niekto virtuálne zakole nožom.

https://giphy.com/gifs/2ytsHhZ5LNE3K5iBnP

17. Nehejtuj. Volá sa to názor. Prípadne, konštruktívna kritika. Napísať niekomu bezdôvodne, že je p*ča, je zbytočné hejtovanie (Môžeme sa nebaviť o tom, že slovo hejtovať je na stupnici stupidity niekde v oblakoch? Ďakujem). Ale napísať, že sa mi nepáčilo toto a ono a možno by sa to v budúcnosti dalo urobiť takto a lepšie… to sa volá KONŠTRUKTÍVNA KRITIKA.

18. Aj cvičený orangutan by to urobil/napísal/zaspieval lepšie. Áno, to je pravda. Lebo cvičené orangutany sú šialene šikovné. Fakt.

19. Dnes mám narodeniny. Môžem dostať XY lajkov? Úprimne, toto je trochu smutné. Aký život asi musí žiť človek, ktorému na narodeniny srdiečko prahne po desiatkach „páčikov“ na komentári?!

20. Kedysi tu boli vtipné komentáre, dnes sa ľudia len označujú. No vidíš, aká to lenivá doba…

https://giphy.com/gifs/orchfilms-f-the-prom-l1J9IFcDSYcAeHH5m

Titulná fotka: iStock


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť