Komické reklamy začínajúcich hercov, o ktorých si doteraz nevedel

Ktovie, čo by na svoje vtedajšie výkony povedali slávne hviezdy dnes.

Aj keď sa o tom hovorí veľmi málo, pracovné začiatky nie sú žiadna sranda. Na vlastnej koži to okúsili aj mnohé slávne osobnosti, na začiatky ktorých je v porovnaní s dnešným statusom naozaj komický pohľad.

Veríme, že tento článok ti dodá viac nádeje na lepšie zajtrajšky, pretože títo herci sú jasným dôkazom, že každý raz nejako začínal.

1. Leonardo DiCaprio

Profesionálny výraz a účes, ktorý mu mohol závidieť aj Alf. Toto mladé ucho ešte ani netušilo, aký úspech bude mať Titanic a že sa po dlhom, veľmi dlhom čakaní skutočne dočká Oscara. Jedno je však isté – Leonardo vďaka zásobe žuvačiek určite nemal ani v mladom veku núdzu o priateľov. Jeho ďalšie reklamné putovanie bolo pre Hondu Civic.

2. Brad Pitt

Na začiatku svojej kariéry bol aj taký Brad Pitt schopný urobiť čokoľvek, len aby bol tvárou populárnych chipsov Pringles. Zábery s odstupom času síce vyzerajú dosť komicky, no na tú dobu, a ešte mnoho rokov potom, bol tento chrumkavý chips blonďák snom každej ženy.

3. Keanu Reeves

S menom tohto herca sa často skloňujú slová ako upír, či nesmrteľný. Jeho nemenný vzhľad môžeme sledovať už v takmer archaickej reklame na Coca-Colu z roku 1983 či klamlivú reklamu na Corn Flakesy, v ktorých Keanu po ochutnaní gigantickej lyžičky, šalie ich explodujúcou chuťou. Ach, tie reklamy…

4. John Travolta

Hoci budeme mať Johna Travoltu asi navždy zafixovaného ako mladého „pomádového“ fešáka, túto predstavu vám musíme pokaziť faktom, že táto reklama je najstaršou v tomto zozname. Písal sa rok 1973 a John sa pred kamerami mydlil so svojimi kamošmi. Ostáva nám už len dúfať, že sa mu to značkové mydlo nevyšmyklo na podlahu…

5. Ben Affleck

Ben bol lámačom ženských sŕdc už ako tínedžer. Kto by ho však čakal v reklame na Burger King z roku 1989, keď ty si v tej dobe ešte len ťahal po dvore káčera alebo si ešte vôbec nebol v pláne?!

6. Courtney Cox

Ešte predtým, než sa z Courtney Cox stala Monika z Priateľov, si táto sympatická brunetka privyrábala účinkovaním v reklamách na dámske hygienické potreby. Hovorí sa, že práve ona bola prvou ženou na amerických televíziách, ktorá vyslovila slovo „menštruácia“.

7. Bryan Cranston a Aaron Paul

Začiatky hviezd kultového seriálu Breaking Bad neboli tiež ako z rozprávky. „Walter“ pred niekoľkými desaťročiami a niekoľkými vráskami, sľuboval z televíznych obrazoviek bezbolestné zajtrajšky, zatiaľčo si „Jesse“ išiel už v mladom veku cestu rebela, ktorým si – len si to priznaj – tajne chcel byť aj ty.

8. Mark Ruffalo

30 rokov predtým, než sa z neho stal Hulk, propagoval myšlienku, že machlenie sa predraženou kozmetikou by nemalo byť výsostne len ženskou záležitosťou. Ešteže vďaka tejto vychytávke na vyrážky mohol ísť sympoš večer s kamošmi veselo do mesta.

9. Jason Statham

Konečne niečo, na čo by si si z televíznych obrazoviek mohol reálne pamätať aj ty. Akčný hrdina sa v pomerne nedávnom roku 2003 „zapredal“ značke Kit Kat. Nuž, čokoládka je čokoládka.

10. Arnold Schwarzenegger

Posledným v našom zozname je neoblomný Terminátor. Kým sa ním však stal, skúšal v Japonsku kariéru čarovného Džina, ktorý na tamojšie obrazovky vyletel rovno z fľaštičky energetického nápoja. Ach, tie roky deväťdesiate…

Titulná fotka: Pringles, Hersheys

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Príchod revolučných grafických kariet od Nvidie sprevádzajú vydarené memes!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME