Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.12.2022
sk
Marína
cz
Květoslava
 • Hovorí sa, že ak sa snažíš predať či prenajať dom, mal by vyzerať aspoň trochu reprezentatívne. Trh s nehnuteľnosťami praská vo švíkoch, a hoci ani s dopytom to nie je biedne, ak ho chceš streliť za sumu, z ktorej bežného smrteľníka vykotí zo stoličky, mal by mať čosi do seba. Nie?

Dekorácie, živé kvety, nové zariadenie… Tieto „drobnosti“ môžu hrať kľúčovú úlohu v tom, či predáš, alebo ti nechcený barak ostane na krku ďalšie dve dekády. Lenže, čo ak sa ti nechce? Čo ak nemáš čas behať po obchodoch a hľadať nové stoličky, ktoré by potenciálnych kupcov presvedčili, že práve na ne chcú pokladať prdele po zvyšok svojho života?

Čo ak máš na robote iné veci, ako presádzať kvety do krajších kvetináčov, alebo na celé toto divadlo vlastne ani nemáš peniaze? Čo robiť v takom prípade? Majitelia chaty v Los Angeles, na ktorej sa momentálne smeje celý internet, našli riešenie – photoshop (alebo to bol možno skicár, ktovie…).

Inzerát sa stal okamžitým virálom

Komický pokus o jednoduchú grafiku si všimla používateľka Twitteru @caitiedelaney, ktorá inzerát postla na svoj profil. „Neviem sa prestať smiať na fotkách z tohto inzerátu,“ píše v príspevku. Naozaj netreba oko profesionálneho interiérového dizajnéra. Tu aj slepý vidí, že na interiéri čosi nesedí. Napríklad taká sedačka…

Chata s dvomi spálňami a jednou kúpeľňou, ktorú majitelia na webe hotpads.com prenajímajú za necelé tri tisícky na mesiac, sa stala okamžitým virálom. Momentálne má príspevok viac ako 50-tisíc lajkov a ľudia sa nestačia diviť. „Načo niekomu platiť, nech to pekne nafotí, keď môže stiahnuť PNG-čko bez pozadia?“ napísal napríklad jeden z užívateľov. Ostatní sa zase vyžívali v tom, že sa nešťastný inzerát snažili opraviť či vylepšiť.

Takto sa ľudia na internete pohrali s fotkami chaty

Zdroj: caitiedelaney / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť