Komický inzerát chaty na prenájom pobavil internet. Na fotkách interiéru niečo nesedí

Majitelia sa očividne radi hrajú s photoshopom.

Zdroj: © Shutterstock
  • Hovorí sa, že ak sa snažíš predať či prenajať dom, mal by vyzerať aspoň trochu reprezentatívne. Trh s nehnuteľnosťami praská vo švíkoch, a hoci ani s dopytom to nie je biedne, ak ho chceš streliť za sumu, z ktorej bežného smrteľníka vykotí zo stoličky, mal by mať čosi do seba. Nie?

Dekorácie, živé kvety, nové zariadenie… Tieto „drobnosti“ môžu hrať kľúčovú úlohu v tom, či predáš, alebo ti nechcený barak ostane na krku ďalšie dve dekády. Lenže, čo ak sa ti nechce? Čo ak nemáš čas behať po obchodoch a hľadať nové stoličky, ktoré by potenciálnych kupcov presvedčili, že práve na ne chcú pokladať prdele po zvyšok svojho života?

Čo ak máš na robote iné veci, ako presádzať kvety do krajších kvetináčov, alebo na celé toto divadlo vlastne ani nemáš peniaze? Čo robiť v takom prípade? Majitelia chaty v Los Angeles, na ktorej sa momentálne smeje celý internet, našli riešenie – photoshop (alebo to bol možno skicár, ktovie…).

Inzerát sa stal okamžitým virálom

Komický pokus o jednoduchú grafiku si všimla používateľka Twitteru @caitiedelaney, ktorá inzerát postla na svoj profil. „Neviem sa prestať smiať na fotkách z tohto inzerátu,“ píše v príspevku. Naozaj netreba oko profesionálneho interiérového dizajnéra. Tu aj slepý vidí, že na interiéri čosi nesedí. Napríklad taká sedačka…

Chata s dvomi spálňami a jednou kúpeľňou, ktorú majitelia na webe hotpads.com prenajímajú za necelé tri tisícky na mesiac, sa stala okamžitým virálom. Momentálne má príspevok viac ako 50-tisíc lajkov a ľudia sa nestačia diviť. „Načo niekomu platiť, nech to pekne nafotí, keď môže stiahnuť PNG-čko bez pozadia?“ napísal napríklad jeden z užívateľov. Ostatní sa zase vyžívali v tom, že sa nešťastný inzerát snažili opraviť či vylepšiť.

Takto sa ľudia na internete pohrali s fotkami chaty

Zdroj: caitiedelaney / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
49
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Sprchovanie mužov vs. žien. Nailustrovali sme tie najvtipnejšie rozdiely


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME