Komiksová gangsterka Tučniak je obrovským hitom. Nazbierala najlepšie čísla od premiéry The Last of Us

Komiksová kriminálka zabodovala.


Seriálový spin-off komiksovky Batman z roku 2022 zabodoval. Kriminálna miniséria Tučniak si na platforme Max odbila premiéru 19. septembra.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

A hoci ešte neskončila, už teraz sa dá hovoriť o úspechu. Nielenže príbeh Oswalda Cobblepota alias Tučniaka (Colin Farrell) pozbieral veľmi spokojné recenzie, výrazne zaujal aj divákov.

Ako píše aj portál ComicBookMovie, komiksová gangsterka počas prvých štyroch dní nazbierala výborných 5,3 miliónov pozretí. Ide o najvyššiu štvordennú sledovanosť seriálovej novinky od premiéry The Last of Us.

stream platformy, Tučniak, seriály, komiksovky, DC Comics, sledovanosť, Max, HBO
MovieStillsDB / Max

Seriál Tučniak sa teda zaradil medzi ďalšie hity služby Max, menovite poslednej série Boja o moc (4,9 miliónov pozretí) či druhej série Bieleho lotosu (4,1 miliónov).

A ako sme už naznačili, Tučniak sa mimoriadne pozdával aj kritikom. Na stránke Rotten Tomatoes si totiž drží 94 % pozitívnych recenzií s priemerných ratingom 8/10. Recenzie vyzdvihujú výborný výkon Colina Farrella, temnú atmosféru aj prepracované scenáre.

  1. Sleduješ Tučniaka?

    1. Áno, páči sa mi
    2. Áno, ale zatiaľ ma to neoslovilo
    3. Nie
    9 hlas(y/ov)
    Share Your Result

Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Dušan Šutarík
Filmový a televízny kritik, ktorý v EMEFKA uplatňuje svoje vzdelanie z Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Vďaka odbornému vhľadu do réžie, dramaturgie a scenáristiky prináša čitateľom recenzie noviniek zo slovenských kín a streamovacích platforiem, pričom spracováva aj komplexné analýzy zo zákulisia filmového priemyslu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA