Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Komiksovka Flash je podľa kritikov jedným z najlepších superhrdinských filmov všetkých čias

Kritici, ktorí mali možnosť Flasha vidieť, sú nadšení.


Rýchlonohý superhrdina Flash z dielne DC do našich kín dobehne síce až budúci mesiac, ale portál Unilad už priniesol prvé ohlasy kritikov, ktorí ho mali možnosť vidieť. Podľa nich sa film nadmieru vydaril. Označili ho dokonca za „jeden z najlepších komiksových filmov všetkých čias“.

Flashova sólovka pritom musela prekonať veľa problémov. Pri projekte sa vystriedalo hneď niekoľko tvorcov, ktorí ho ale vzápätí opustili. Napokon sa réžie chopil Andy Muschietti, známy horormi To a Mama. Neskôr sa pridala aj kontroverzia herca Ezru Millera, ktorý si svojím správaním narobil problémy so zákonom, čo štúdiu Warner Bros. iste na dobrom spánku nepridalo.

The Flash, Marvel, Ezra Miller, kritik, hodnotenie, recenzia
Continental Film

Kritici sú spokojní

Ako sme naznačili vyššie, Flasha už videli nielen kritici, ale aj niektorí diváci v rámci CinemaConu. Steven Weintraub na sociálnych sieťach následne napísal, že film je fantastický. Pochválil Millerov výkon, výborného Michaela Keatona, akciu, humor aj emócie.

„Flash je bez debaty jeden z najlepších komiksových filmov všetkých čias,“ napísal Scott Menzel. Tim Richards dodal, že si snímku zamiloval. „Má veľké srdce aj dušu a záleží vám na postavách,“ uviedol. „Bude to epické!“

The Flash, Marvel, Ezra Miller, kritik, hodnotenie, recenzia
Continental Film

Podľa Petea Hammonda ide o „oslnivý výlet v čase, pretože celý vesmír DC sa skutočne mihne pred našimi očami“. Podotkol, že film skladá prekvapivú poctu predchádzajúcim komiksovkám od DC. Kritici prezradili, že film sa veľmi páčil aj divákom, ktorí si ho maximálne užili. Snáď sa teda dočkáme naozaj parádneho komiksového dobrodružstva!

The Penguin, seriál, DC, The Batman, Colin Farrell

Mohlo by ťa zaujímať:

The Penguin od DC predstaví originálny príbeh o brutálnom gangstrovi z Gothamu!

Dostaneme strhujúcu komiksovku?

Príbeh sa bude točiť okolo Flasha (Ezra Miller), ktorý využije svoje schopnosti na to, aby cestoval v čase a zmenil minulosť. Lenže tým zároveň neplánovane zmení budúcnosť a do hry sa tak vracajú starí nepriatelia a tiež Batman (Michael Keaton, ktorý si Batmana zahral vo filmoch od Tima Burtona) z inej alternatívnej reality.

Flash teda bude mať čo robiť, aby svoje chyby napravil. Vo filme uvidíme aj Bena Afflecka, Michaela Shannona, Sashu Calle, Kiersey Clemons, Maribel Verdú, Rona Livingstona, Rudyho Manuscoa či Temuera Morrisona. Snímka do našich kín vstúpi 15. júna.

The Flash, Marvel, Ezra Miller, kritik, hodnotenie, recenzia
Continental Film

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje