Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Komiksovka Thor: Láska a hrom prichádza s prvou ukážkou. Láka na prepracovaný vizuál aj akciu

Štvrtý Thor dorazí už v lete.


Už toto leto si v kinách budeme môcť vychutnať štvrtý diel komiksovky Thor, tentokrát s podtitulom Láska a hrom. A včera k nám dorazil aj prvý trailer! O čom ale štvorka vlastne bude? Príbeh by sa mal odohrávať po udalostiach Avengers: Endgame. Thor (Chris Hemsworth) sa snaží nájsť vnútorný pokoj, ale príliš dlho oddychovať nebude a musí sa vrátiť do akcie.

Objaví sa totiž mocný nepriateľ Gorr the God Butcher (Christian Bale). Thor tak musí spojiť sily s Valkyrieou (Tessa Thompson), Korgom (s hlasom Taiku Waititiho) a svojou láskou Jane Foster (Natalie Portman), z ktorej sa medzičasom stala superhrdinka Mighty Thor a jej schopnosti sa iste budú hodiť.

Okrem spomenutých hercov sa môžeme tešiť aj na Chrisa Pratta, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Karen Gillan, Seana Gunna či Jeffa Goldbluma. Na režisérske kreslo sa opäť posadil Taika Waititi.

Čo povedať? Prvé zábery vyzerajú naozaj lákavo! Očividne sa opäť môžeme tešiť na vizuálne premakanú, vtipnú a aj patrične akčnú marvelovku. Trailer má super tempo, kvalitný rockový podmaz a je zostrihaný bez najmenšej chybičky.

Waititi je originálny režisér, ktorý dokázal vtlačiť svojskú pečať už trojke Thora, takže o výsledok sa príliš neobávame. Veľký potenciál navyše sľubuje aj postava Jane Foster, ktorá vyzerá naozaj parádne. Tešíme sa! Thor: Láska a hrom dorazí do slovenských kín 7. júla tohto roku.

Walt Disney Studios Motion Pictures
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť