Komiksovka Venom 2: Carnage prichádza už čoskoro vstúpi do kín. Láka na solídnu zábavu

Pokračovanie komiksového hitu je konečne tu.

Zdroj: Itafilm

Keď si v roku 2018 odbila premiéru komiksovka Venom, bol z toho celkom slušný hit. Oproti rozpočtu 116 miliónov dolárov dokázal symbiontom ovládaný Eddie Brock (Tom Hardy) trhnúť parádnych 856 miliónov. Čo z toho vyplýva? Že nás dvojka nemohla v žiadnom prípade minúť. Venom 2: Carnage prichádza sme mali vidieť už minulý rok, ale kvôli pandémii sme si na sequel museli počkať až do októbra tohto roku.

Démonický Carnage na scéne!

Už záver prvého dielu nám dal jasne najavo, že dvojka sa bude točiť okolo psychopatického sériového vraha Cletusa Kasadyho (Woody Harrelson). Príbehovo sa posunieme viac ako rok od udalostí jednotky, keď sa Eddie Brock (opäť Tom Hardy) snaží nejakým spôsobom žiť so symbiontom Venomom a zároveň stále pracovať ako novinár.

Je to práve on, kto sa rozhodne urobiť rozhovor s Kasadym a dúfa, že by to mohlo opäť nakopnúť jeho kariéru. Kasadymu sa ale neskôr podarí utiecť a čo je ešte horšie: dostane sa do kontaktu so symbiontom, ktorý ho zmení na démonického Carnagea. Ten je odhodlaný rozpútať peklo. A zdá sa, že jediný, kto jeho besnenie dokáže zastaviť, je práve Venom.

Itafilm

Dočkáme sa zábavnej komiksovky?

V prípade Venoma 2 došlo k zmene na režisérskom poste. Rubena Fleischera vystriedal Andy Serkis, ktorý je známejší ako herec (zahral si napríklad Gluma z Pána prsteňov), ale na konte má aj dva režisérske zárezy (dojemná dráma Nádych pre lásku a dobrodružný film Mowgli: Legend of the Jungle).

V hlavných úlohách uvidíme Toma Hardyho a Woodyho Harrelsona, ktorých doplnia aj Michelle Williams, Naomie Harris, Stephen Graham, Reid Scott, Sean Delaney či Laurence Spellman.

Venom 2: Carnage prichádza má už za sebou premiéru v Spojených štátoch a na niektorých ďalších trhoch, kde odštartoval mimoriadne nádejne. Pri troche šťastia z neho bude rovnaký hit ako jednotka. Divácke ohlasy sú zatiaľ v drvivej väčšine pozitívne a ani ukážky nedávajú dôvod na obavy.

Všetko nasvedčuje tomu, že fanúšikovia prvého dielu budú nadmieru spokojní aj tentokrát. Dvojka sa podľa všetkého ponesie v podobnom duchu, pričom kritici uviedli, že Andy Serkis uchopil látku za ten správny koniec. Diváci sa tak zrejme dočkajú solídnej a nenáročnej zábavy. Na Slovensku si na Venom 2: Carnage prichádza budeš môcť zájsť od 14. októbra 2021.

Itafilm

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rýchla ako blesk! Najrýchlejšia kosačka na svete prekonala rýchlosť 230 km/h

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME