Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

V auguste tohto roku si v kinách odbila premiéru výborná komiksovka The Suicide Squad: Samovražedná misia od Jamesa Gunna. Tá bola viac než dôstojným reparátom za nie príliš vydarenú Jednotku samovrahov z roku 2016 a odniesla si spokojné kritické aj divácke reakcie. Štúdio Warner Bros. dobre vytušilo potenciál svojich anti-hrdinov a jedného z nich nám predstaví v samostatnom seriáli.

Bude ním Peacemaker v podaní Johna Cenu. Ten je drsným vojakom, ktorý je posadnutý nastolením mieru za každú cenu (aj keby to malo znamenať masakrovanie nevinných). V seriáli by sme sa mali viac dozvedieť o jeho minulosti a uvidíme ho tiež na rôznych nebezpečných misiách.

Warner Bros.

Lákavý seriál dorazí v januári

Okrem Cenu uvidíme aj Stevea Ageeho, Danielle Brooks, Roberta Patricka, Jennifer Holland, Freddieho Stroma či Chukwudiho Iwujia. Dobrou správou je, že ako režisér a scenárista na projekte pracuje osvedčený James Gunn. HBO si pre fanúšikov pripravilo aj menšiu ukážku. Zatiaľ síce nejde o plnohodnotný trailer, ale o jednu konkrétnu scénu.

Zamestnanci Amandy Waller (Viola Davis) sa v nej stretnú s Peacemakerom v reštaurácii a majú s ním menšiu slovnú výmenu. Celá scénka naznačuje, že nás v seriáli opäť čaká poriadna dávka čierneho či jemne absurdného humoru. Zrejme sa bude výrazne niesť práve v štýle The Suicide Squad: Samovražedná misia, a to je za nás len a len dobre. Prvá séria bude pozostávať z 8 epizód a jej premiéry sa dočkáme v januári 2022 na HBO MAX.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.