Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

V auguste tohto roku si v kinách odbila premiéru výborná komiksovka The Suicide Squad: Samovražedná misia od Jamesa Gunna. Tá bola viac než dôstojným reparátom za nie príliš vydarenú Jednotku samovrahov z roku 2016 a odniesla si spokojné kritické aj divácke reakcie. Štúdio Warner Bros. dobre vytušilo potenciál svojich anti-hrdinov a jedného z nich nám predstaví v samostatnom seriáli.

Bude ním Peacemaker v podaní Johna Cenu. Ten je drsným vojakom, ktorý je posadnutý nastolením mieru za každú cenu (aj keby to malo znamenať masakrovanie nevinných). V seriáli by sme sa mali viac dozvedieť o jeho minulosti a uvidíme ho tiež na rôznych nebezpečných misiách.

Warner Bros.

Lákavý seriál dorazí v januári

Okrem Cenu uvidíme aj Stevea Ageeho, Danielle Brooks, Roberta Patricka, Jennifer Holland, Freddieho Stroma či Chukwudiho Iwujia. Dobrou správou je, že ako režisér a scenárista na projekte pracuje osvedčený James Gunn. HBO si pre fanúšikov pripravilo aj menšiu ukážku. Zatiaľ síce nejde o plnohodnotný trailer, ale o jednu konkrétnu scénu.

Zamestnanci Amandy Waller (Viola Davis) sa v nej stretnú s Peacemakerom v reštaurácii a majú s ním menšiu slovnú výmenu. Celá scénka naznačuje, že nás v seriáli opäť čaká poriadna dávka čierneho či jemne absurdného humoru. Zrejme sa bude výrazne niesť práve v štýle The Suicide Squad: Samovražedná misia, a to je za nás len a len dobre. Prvá séria bude pozostávať z 8 epizód a jej premiéry sa dočkáme v januári 2022 na HBO MAX.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť