Komiksy, ktoré perfektne sumarizujú život so psom

Alebo obrázkové strasti a slasti života so štvornohou chlpatou guľou

„Mochi, môj mopsík, mi tak veľmi chýbal, kým som bola v práci, že som sa rozhodla ho v metre cestou domov nakresliť,“ hovorí španielska umelkyňa Gemma Gené, ktorá okrem toho, že žije v Barcelone ešte aj kreslí, maľuje a vytvára sochy. Presne toto bol teda začiatok série humorných komiksov, ktoré opisujú život s štvornohým chlpáčom a určite nejedného psíčkara pohladia na srdci. Umelkyňa totiž zachytáva rozkošné momenty medzi havinom a jeho majiteľom a zároveň pohľad, akým sa tá chlpatá guľa občas pozerá na svet. Toto sú jej komiksy, v ktorých sa každý, kto zdieľa jednu domácnosť s najvernejším priateľom človeka, určite stotožní.

What would your dog do if a burglar breaks into your house? I am pretty sure this is what Mochi would do! The other day @_srperro wrote an article with videos where they recorded dogs reactions when a guy pretended to break in houses and steal a bunch of stuff. It was hilarious because all dogs were more than welcoming. You can find a direct link to the article on my facebook page or at 157ofgemma.com …………………………….. M: Bienvenido! Me llamo Mochi L: Hola…sabes dónde están los objetos de valor? M: Claro, sígueme! Como reaccionaría tu perro si entraran a robar en casa? Yo estoy segura de que Mochi reaccionaría así! El otro dia el @_srperro publicó un artículo con videos donde filmaban la reacción de perros cuando un hombre hacía ver que entraba en casa y robaba unas cuantas cosas. Era graciosísimo porque los perros eran la mar de simpáticos con él. Podéis encontrar el link del artículo en mi facebook o 157ofgemma.com Tenéis la viñeta en español en el facebook "157ofgemma – en español"

A post shared by Gemma Gené (@157ofgemma) on

Yes. ……………………….. Sí

A post shared by Gemma Gené (@157ofgemma) on

When I used to have office jobs this idea hunted me so much. Even though Mochi never stayed at home alone I was very sad to think he didn't understand why I spend so many hours away…I am very happy to work from home now, but he still puts up a little number every time I leave the apartment. I guess this is what he thinks I am doing while I am out 😂 ………………………….. G: Tengo que ir a trabajar… M: No… "TRABAJO" Cuando trabajaba fuera de casa, aunque Mochi nunca se quedaba solo, me daba mucha pena pensar que él no entendía por que tenía que pasar tanto tiempo fuera. Estoy muy contenta de trabajar desde casa ahora, aunque Mochi me monta un numerito igualmente cada vez que salgo…supongo que esto es lo que cree que estoy haciendo…😂

A post shared by Gemma Gené (@157ofgemma) on

It is a joke btw… ……………………….. Es broma por cierto…

A post shared by Gemma Gené (@157ofgemma) on

And this is how we spend our days …………………….. Y así pasamos los días

A post shared by Gemma Gené (@157ofgemma) on

An oldie but goodie ……………………………. Recordando una de mis viñetas antiguas favoritas

A post shared by Gemma Gené (@157ofgemma) on

Zdroj: boredpanda.com
Titulná fotka: instagram.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
49
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Porovnanie: čo si robil po škole ty a čo robia dnešní študenti?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME