Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila
Premium odznak
Zdroj: ©Profimedia

Komplikovaný intímny život siamských dvojčiat. Jedna má libido, druhá je frigidná

Pohľad do zákulisia lásky a privátnych dôverností zrastených sestier.

Dôvodom vzniku siamských dvojčiat je lenivé embryo, ktoré nedotiahne proces delenia. Tesne pred dokončením sa zastaví. Existujú desiatky typov siamských dvojčiat definovaných podľa zrastenia častí tiel.

Siamčatá sú ojedinelý zlepenec identických dvojčiat s výskytom 1 zo 100 000 pôrodov. Tretina detí zomrie do 24 hodín, väčšina sa nedožije narodenín. Vzišli z jedného vajíčka, preto majú vždy rovnaké pohlavie. V 70 % sa rodia dievčatá.

Extrémne zriedkavý prípad chlapca a dievčaťa sa vyskytol v roku 1957. Existuje však podozrenie, že jeden trpel pseudohermafroditizmom. Podobným unikátom sú Lori a Dori Schappellové (1961), ktoré sa narodili ako dievčatá, no v neskoršom veku sa jedna stotožnila s opačným pohlavím. Dori v roku 2007 vyhlásil(a), že je transgender a identifikuje sa ako muž menom George.

siamské dvojčatá, zrastené dvojčatá, intímny život, Lori a Dori Schappell
Profimedia

A čo ten sex?

Téma intímnych radovánok, najmä u ženských siamských dvojčiat, je háklivá a pomerne záhadná. Verejnosť o tejto činnosti bežne neinformujú, lekárske štúdie sú taktiež na slovo skúpe. Jedna vec je praktická stránka, druhá emocionálna až morálna. O to viac, ak ženy zdieľajú jednu vagínu.

V praxi to znamená, že obe zažijú orgazmus v rovnakom čase. Komplikovanejšie je, keď má každá vzťah s inou osobou, čo sa stáva často. So systémom zdieľaného obehu už len také bozkávanie uvoľní hormóny potešenia, ktoré sa prenesú aj na sestru. Zamilovanie, vzrušenie, nálada na sex a všetky emócie vznikajú v mozgu, ktorý má každá vlastný. Ten však vyšle neurotransmitery stimulujúce spoločný pohlavný orgán, čoho účinky pocítia obe.

siamské dvojčatá, zrastené dvojčatá, intímny život, pohlavné orgány
Profimedia

Ak ti padla do oka jedna zo siamských sestier a chceš postúpiť na druhú métu, musíš získať súhlas oboch. Systém nefunguje kúp jeden, druhý máš grátis. Ak ti to odobria, je veľká šanca, že stonať budeš počuť obe súčasne.

Potom je tu možnosť, že vzdorovitú sestru omráčiš, v lepšom prípade preskočí iskra medzi všetkými troma. Že to je reálne, dokazujú zmienené prípady.

Krajšia je spoločenská a temperamentná, druhá frigidná a introvertná

Siamské dvojčatá Rosa a Josefa Blažekové, ktoré sa narodili v roku 1878 v Českej republike, boli zrastené stavcami od hrudníka po kostrč s panvovou oblasťou. Každá mala vlastný močový mechúr, ktorý ústil do spoločnej močovej trubice. Obe cítili jeho odchod, no nutkanie na močenie mali nezávislé. Anatómia ich genitálií bola taktiež jedinečná.

Panvou boli zrastené tak, že vonkajšie genitálie mali len jedny (dva veľké a dva malé pysky), rovnako ako spoločný klitoris a análny otvor. Vchod do vagíny sa rozdeľoval, takže každá mala svoju vlastnú. Taktiež maternicu a vajcovody mala každá svoje. To znamená, že stimuláciu vonkajších pohlavných orgánov cítili obe rovnako, no stimuláciu vo vagíne mali individuálnu.

siamské dvojčatá, zrastené dvojčatá, intímny život, Rosa a Josefa Blažekové
Profimedia
Tento článok je dostupný členom EMEFKA PREMIUM


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje