Konečne dorazila prvá ukážka na Matrix 4! Trailer láka na epickú akčnú sci-fi jazdu

Neo hlási veľkolepý návrat.

Zdroj: Warner Bros. Pictures

Koncom tohto roka sa v kinách dočkáme filmu, ktorý je iste pre mnohých tým najočakávanejším vôbec. Svoj návrat totiž hlási legendárna sága Matrix od Lany a Lilly Wachowských. Zdalo sa síce, že séria je uzavretou záležitosťou a ostane len v podobe trilógie, avšak tvorcovia sa rozhodli na jej záver nadviazať.

Štvrtý diel ponesie názov The Matrix Resurrections a režisérsky naň dohliadla Lana Wachowski (tentokrát výnimočne bez sestry Lilly). A my už konečne máme k dispozícii prvú plnohodnotnú ukážku. Štúdio už síce pred pár dňami vypustilo do sveta lákavé drobné teasery. A nebolo ich len pár, ale rovno 180-tisíc!

Áno, čítaš dobre. Presne toľko približne 40-sekundových mini ukážok je napríklad na oficiálnej stránke What Is The Matrix. Prehrá sa ti náhodne vždy len jeden v závislosti od toho, v akom dni a čase naň klikneš. Zaujímavé!

Warner Bros./Continental Film

Návrat známych postáv

O čom však nový Matrix bude? To zatiaľ presne netušíme, isté však je, že sa vráti mnoho starých známych postáv. V prvom rade je to samozrejme Neo (Keanu Reeves), ktorý – zdá sa – stratil časť spomienok na udalosti predchádzajúcich filmov. Znovu sa stretáva so svojou osudovou láskou Trinity (Carrie-Anne Moss) a dorazia aj Niobe (Jada Pinkett Smith) a Merovingian (Lambert Wilson).

Okrem nich uvidíme aj hercov ako Daniel Bernhardt, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Priyanka Chopra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith, Ellen Hollman a Christina Ricci.

Warner Bros./Continental Film

Zaujímavé je, že sa medzi nimi nenachádza Laurence Fishburne, ktorý si v pôvodnej trilógii zahral Morphea. Zdá sa ale, že vo filme uvidíme mladého Morphea, ktorého si zahral Yahya Abdul-Mateen II. Aspoň to naznačujú prvé zábery. Sme tiež veľmi zvedaví, ako sa tvorcom podarí nadviazať na (pomerne jasne) uzavretý tretí diel a ako vrátia späť do hry kľúčové postavy.

Samotný trailer ale ukazuje, že sa rozhodne máme na čo tešiť. Evidentne nebudú chýbať epické akčné scény a úchvatné vizuálne triky. Celkom iste sa ale dočkáme aj poriadnej myšlienkovej hĺbky, ktorú si s Matrixom už automaticky spájame. Držíme teda palce, aby sa tento návrat do sveta Matrixu vydaril. Dozvieme sa to 22. decembra 2021.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Shang-Chi kedysi robil modela pre fotobanku. Dnes sa Simu Liu sám baví na týchto fotkách


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME